Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nem indul a cross motor?

Nem indul a cross motor?

Figyelt kérdés

honda mtx 50 2 ütemű cross motor


megvedtem elégé kusza volt a gép tudtam hogy lesznek problémák a dugót és gyűrűt vadi újat kapott gyújtás van bár nem túl erős a kipufogónál az egyik felfogató csavar juk kiszakadt így csak egy oldalról tudom rögzíteni és tömítés sincs rendesen kitud fújni ez lehet probléma? a gyujtás tirisztoros nem tudom hogy azon lehet gyujtást álitani a karburátor elég szar a szivató kapcsoló gyorskkötözővel let bele fogatva mert eltört azt még nem szedtem szét de probáltam benzint a hengerbe nem indult de tolásra elindult probáltam menni de de nem volt alap járat és leált aztán ujra betoltuk aztán megint leált és utána nem indult bármi probáltunk nem vagyok autó szerelő de éetek hozzá egy picit ha van valami tanács irjátok nyugodtan érteni fogóm miröl beszéltek


2014. okt. 23. 18:18
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!