Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Használtatok már motorhoz...

Használtatok már motorhoz valamilyen adalékot?

Figyelt kérdés
Mondhatjátok azt is, hogy nincs szükség rá, de ha valaki kipróbált valamilyen adalékanyagot, akkor kíváncsi lennék rá, hogy mit tapasztalt. Köszönöm a választ.
2010. jan. 24. 16:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Saját véleményem az, hogy egy jól működő motornál semmi szükség rá.

Ha hibás a motor ( eszi az olajat,csörög, folyik belőle az olaj) akkor pedig meg kell javítani.

2010. jan. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 issti ***** válasza:
100%
Olajba soha semmit nem szabad tenni, bármit is reklámoznak. Benzin adalékot évente szoktam egy adag injektor tisztítót, ha sokat megyek városban.
2010. jan. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
33%

Kipróbáltam minden félét. Prolong, Metabond Duralube és sorolhatnám. Mindekivel ellentétbe 1998 ban vásárolt vadi új A6- osomba raktam metabond- ot és azóta sincs semmi gondom pedig jócskán 200000 felett vagyok. Minőségi terméket nyugodt szívvel használd úgy üzemanyagba mint olajba. Kárt nem okoz abba az esetbe ha megfelelő időközönként cseréled az olajat. De vigyázat, ha sok ideig futtatod használt olajjal sokkal könnyeben fog a motorba lerakodni a kátrány meg a többi egéstermék ami az olajba feloldódik.

;)

2010. jan. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Mi a véleményetek a Sonax termekéiről?
2010. jan. 27. 21:17
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem ismerem, szerintem több a semminél minden képp.
2010. jan. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!