Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lehet szerelni xenon szettet...

Lehet szerelni xenon szettet ehhez az autókhoz?

Figyelt kérdés
Seat Toledo , Ford Focus , Audi A3

2014. okt. 18. 19:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet. Lada Samarába is lehet. Csak be kell tartani a SZABÁLYOKAT.
2014. okt. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mik a szabályok? Nem kell leírni elég egy oldal is ahol le van írva!
2014. okt. 18. 21:45
 3/5 anonim ***** válasza:

fényszóró mosó

fényszóró szintszabályzó

valahány K maximális színhőmérséklet( fejből nem tudom mennyi ezért nem akarok tippelni).


Szerintem felesleges átalakítani.

Én kocsimban benne a szintszabályzó extra és apródon találok is extra lököst ami gyári spricnis de még se kell.

Hogyha rendes autó akkor egy jó izzóval látni fogsz!

Növelt fényerejű, rövid élettartamú izzót vegyél és nézd meg kijut e a teljes tápfesz a foglalatig meg jól legyen beállítva a szórási kép.

2014. okt. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Lehet, csak nem biztos, hogy megéri.


Nekem egy gyárilag kanyarkövető bi-xenoneos Opelem van. A márka csak azért érdekes, mert állítólag ehhez viszonylag olcsóbbak az alkatrészek.

Ezt a típust gyártották halogén fix fényszórókkal is. Ez a lényegesen gyakoribb belőle az utakon. De mivel létezik xenonos is, az alkatrészek teljesen csereszavatosak. Kell venni két xenonos fényszórót, elektronikákat, lökhárítót kell cserélni a mosó miatt, kell maga a mosó és a szintszabályozó amit a hátsó tengelyre kell felszerelni. Mindent bekábelezni, bekötni, az autó "agyába" beprogramozni, hogy mostantól xenon fényszórója van, stb.

Ha csak az alkatrészek árát számolom, már ez is közel fél millióba kerül. És csak egy Opelről beszélünk. Ezért mondjuk egy idősebb autóba nem biztos, hogy megér ennyit beleinvesztálni, csak azért hogy elmondhasd hogy xenonod van. Akkor már egyszerűbb és olcsóbb ha eladod a kocsidat és a fenti összeget egy újabb gyári xenonosra ruházod be.

2014. okt. 19. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Akkor szerintem nem kell xenon , hanem egy jobb izzó mondjuk fehér vagy kék színű! Az jó lesz?
2014. okt. 19. 10:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!