Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ki foglalkozik külföldi autókkal?

Sekri kérdése:

Ki foglalkozik külföldi autókkal?

Figyelt kérdés

2014. okt. 18. 18:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Apám féltestvére. Hozza olcsón a roncsokat, felújítja őket olcsón és elpasszolja a gyanútlan magyaroknak újszerű állapotú autóként. Mondtam neki, hogy aljas dolog amit tesz, de azt mondta, hogy mindenki ezt csinálja aki autókat hoz.

Ezek után csak attól vennék autót akinek a neve a forgalmiban szerepel.

Már biztos rájöttél, hogy lebeszélnélek az olyan emberekkel való ügyletről, aki külföldi, vagy belföldi autókkal foglalkozik.

2014. okt. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%

Megkeresed facsebúkon a Külföldi papíros autók nevű csoportot, ott mindenki ezzel foglalkozik.


Akad olyan is, amit az előttem szóló írt, de azzal jobb tisztában lenni, hogy amit olcsón behoznak neked, az kint hulladék árban ment, tehát olyan is. Egy jó autó kint is annyi, mint nálunk.

2014. okt. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
de igazatok lehet, de ha valaki ezen akar keresni , és ésszerűen felújítja azzal szerintem nincs gond... most oké letelt a km róla és nem akarnak rákölteni... de gondjoljatok bele... magyarországon elmennek azok a kocsik mármint úgy ,hogy nagoyn nem kell belenyúlni... nem úgyvan ,hogy behozzák 1-2 év és kuka... a kinti kocsikkal a rozsdásodással van a probléma... meg a km.... a magyarban is benne van a km mert mindenki már kocsival megy wcre is !
2014. okt. 19. 17:12
 4/6 anonim ***** válasza:

A kinti kocsikkal szerintem kevesebb gond van a rozsdásodással, mint itthon. Azokban az országokban,ahol nem a sót nyomatják télen hanem a különféle nem só alapú síkosságmentesítő anyagokat és a zeolitot, ott kevésbé rohadnak a kocsik.


Nem a felújítással van a gond. Nagyon sok 3-400 000-res autót úgy hirdetnek, hogy még a kutya faca is ki volt rajta cserélve, pedig a felsorolt alkatrészek ára több, mint az autó eladási ára.


A futás az már más kérdés. Itthon kisebb az a réteg, aki tényleges sok km-t hajt a kocsiba, értsd: évi 40-60 000km vagy e fölött. Nyugatabbra ez gyakoribb. 10 éves autó 4-500 000km-rel nem ritka, mire ide kerül hozzánk van benne 218 000km :D

2014. okt. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

pont a végén irtad le,hogy mi a baj a külföldi kocsiba...


TOLATVA JÖNNEK BE AZ ORSZÁGBA!!


azha festve volt a kocsi az sztem nem olyan nagybaj, mert hát kuplungozni is kell a kocsit... ahhoz is darabokra kell szedni a kocsit...

én is vettem g astrát és 3x volt festve láttam mikor csináltuk... de gyáriban volt!!!

2014. okt. 19. 17:40
 6/6 anonim ***** válasza:
De életük 50%-ban itthon is tolatva közlekednek az autók. :D
2014. okt. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!