Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleménytek a Simson...

Mi a véleménytek a Simson s51-ről?

Figyelt kérdés

2014. okt. 13. 21:45
 1/6 anonim ***** válasza:
31%
nekem van 1 de velem nagyon megutáltatta a motorozást. megcsináltuk, szinte újá építettük a motorját 2 napig pöc röf csoda szépség, aztán az istenért se indul rugásra, csak ha tolom és szaladgálok vele mint egy hülye. úgy felhúzott hogy 2 hónapja rá se néztem. Csak azt bánom hogy azt hittem a Simson jó és lehet belőle valami. Hát nem. Régi, szar , pénzkidobás, sose lesz normálisan használható.
2014. okt. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 joco5582 ***** válasza:

Azért nem kell annyira drámai képet festeni. Tény hogy nem a transzformer korszak szülte :), de ennek vannak előnyei is.

Szerintem nagyon fontos, hogy jó állapotú motorról ítélkezzünk, ami nem csak szép de megkapta a szükséges karbantartást is. Sokan nem tudják mit is jelent szakszerűen felújítani valamit, mert úgy vannak vele, hogy ez csak egy Simson. Szerszámok és műszerek híján ezt se lehet beállítani pontosan.

Ha úgy döntesz hogy lepukkantat veszel akkor rá kell számolni a felújítás összegét. Tapasztalatom szerint, előbb utóbb minden kopó fogyó alkatrészt újra kell cserélni, még egy "jó" állapotú motorban is.

Viszont ha a blokk mechanikai része megvan, ahhoz ritkán kell nyúlni.

2014. okt. 14. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
#-->találj rá ki valamit,megveszem.
2014. okt. 14. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Jó segédmotor (!), de marhára túlárazzák a használt piacon. Egy Simson nem ér többet 50 ezer ft-nál. Esetleg 60, ha nagyon tipp-topp, gyári állapotban van.
2014. okt. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem tíz éve van 51-esem,és most is pöcre indul.

Nem rossz motorok a simsonok,

engem sosem hagyott cserben!

Csak érteni kell hozzá!

2014. okt. 15. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ezeknek a motoroknak eszmei értéke van,nagyokos!

A simsonok 30-40-50 év után is motorok maradtak!


Kíváncsi lennék hol lesznek a mai motorok 50 év múlva.

Sehol.


SIMSON FOREVER!!!

2014. okt. 15. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!