Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van egy Yamaha Champ RS-m. Mi...

Van egy Yamaha Champ RS-m. Mi a vélemény róla? Vagy jobban járnék egy Simsonnal? És le bírnátok írni a Yamaha adatait?

Figyelt kérdés
Köszi!

2014. okt. 11. 21:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Hello. Nem ismerem a Yamahàt de Simsont ne vegyél!! Nekem is van egy ami sokak szerint patent àllapotú de nagyon rossz. Nem megy nem indul gyorsan kopnak az alkatrészek, szar, büdõs ....meg had ne soroljam. Régi, nem olyan már mint egy mai motor.
2014. okt. 11. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha motorozni akarsz akkor én a Simsont javaslom. Megtanulsz váltani, üzemanyagot keverni, szerelni. Amire figyelni kell a vásárláskor, hogy egyben legyen, vess egy pillantást az elektronikájára, nincsenek e kibelezett kábelkötegek stb. Én a tirisztorosat ajánlom, a 12V-os rendszerűt, de csak akkor, ha gyári. Fel lehet ismerni, barna a tirisztorja. Ha egyszer be van állítva, soha nem kell hozzányúlni. Azonban ha nem annyira fontos a motorozás feeling, a Yamaha üzembiztosabb lehet.
2014. okt. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!