Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Toyota Corolla (legújabb)...

Toyota Corolla (legújabb) vagy Renault Fluence?

Figyelt kérdés
Ti melyiket vennétek? Szerintetek melyik a jobb kocsi?

2014. okt. 11. 18:27
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Chevrolet Cruize.
2014. okt. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
17%

Renault vagy Toyota? Ez most komoly?


Flame on: F-fel kezdodo autot nem veszunk: Ford, Fiat, Francia... :)

2014. okt. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem értek egyet az előttem szólóval, de én is a Toyotát választanám. Nem véletlenül a legnépszerűbb, legtöbbet eladott autó világszerte. A japán autók legjobbja szerintem.
2014. okt. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Corolla!


Bár én sem értek egyet a francia autót ne vegyünk elmélettel. Alapból Renault-ot vennék, mert francia amit Kínában Samsung márkanéven árulnak, de a fluence fapados. A corolla meg japán technika, és felszereltebb.


(Amúgy a francia kocsikban, mindig van valami hasznos ketyere elrejtve, ilyen például a citroenek hátuljába épített zseblámpa, ami alapból csomagtérlámpa, ha kiveszed, akkor pedig zseblámpaként is működik! 2 az 1-ben! Na azért kíváncsi vagyok melyik kocsiban van még ilyen!

2014. okt. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

" ha kiveszed, akkor pedig zseblámpaként is működik! 2 az 1-ben! Na azért kíváncsi vagyok melyik kocsiban van még ilyen!"


BMW E30 1982-től, a kesztyűtartó világítás kivehető és elemlámpaként funkcionál. :D

2014. okt. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
50%
a telefonomon van ledes világítás, minek az a kivehető lámpa :D viszont jobban örülök 4 levehető keréknek xD forgatható kormánynak, nincs is jobb ezektől ;)
2014. okt. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Első tulaja voltam egy Fluencenak, 216.000 kilométert futott mielőtt eladtam. 1.5 literes dízel volt, 5 fokozatú manuálissal, a fogyasztása 4.5-5.5 l körül mozgott. Semmi baja nem volt, a motor ment rendesen, az elektronika is probléma mentes volt, egyszer sem vittem terven felül szerviz látogatásra, nem füstölt amíg nálam volt. Kényelmesen el lehet férni benne 4en, gond nélkül 5en is, a klíma és a fűtés 1-2 perc alatt lehűtőtte/befűtötte a kabint, az út hibákat jól tompította, a csomegtere is elég nagy, de zavart, hogy a mechanikus volt a cs.ajtó kitámasztása, ami miatt nehezen lehetett 100%ig tele pakolni. Zavart még a magas has magasság, de azt orvosolhatod ültető rugokkal (deviltuning.hu, tőlünk csak keletre árulják, pl Németországban csak az elektromost ismerik vagy azt se.), a kuplung a végén kicsit ragadt amikor 1esbe akartam tenni, mivel a nyomó csapágy elfáradt. Összeségében egy jó, kényelmes autó volt.

A kivitelezés egész jó volt, nem ciripeltek a műanyagok, de zajos volt egy kicsit 90 felett, de 140es tempónál is lehetett beszélgetni. Ha kell egy autó ami minden alap funkciót remekül ellát akkor ez a jobb. A hátrányai a kemény műanyagok és a nem divatos külső-belső.

A Corolla sem több egy steril lavornál, de jobban kidolgozottabb, és szebb, mint a Fluence.

2015. dec. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!