Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hol és hogyan tudom ezt...

Hol és hogyan tudom ezt megjavítani, megjavíttatni?

Figyelt kérdés

Az autómnak neki tolatott egy teherautó és a hátsó lökhárító, spoiler megsérült. Hol javítják meg és mennyiért? Az autó egy 2003-as Suzuki Swift Sedan GLX Cool. Az első lökhárító is törött, mert a sötétben kiszaladt elém egy kutyus..

Így néz ki szegényke:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


2014. okt. 11. 13:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezt most nem egészen értem. Betétlap? Vagy a teherautó a koccanást követően nem állt meg, hanem lelépett?
2014. okt. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A kutyus hogy van?

Vidd el karosszériáshoz, lerendezi neked. A hátsót lecsiszolja a sérülés körül, kipótolja, elsimítja a dolgokat és lefényezteti csak ott a sarkán.

Elöl is megcsinálják szépen a lökhárítót, összehegesztik, csiszolják, fényezik. Utána észre se lehet majd venni. Főleg, ha kap az egész autó egy teljes polírozást, olyan lesz, mint az új.

2014. okt. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem hajtott el, a biztosítója fizet, csak nem tudom, hogy hova vigyem. A kutyus túlélte. :) Köszönöm szépen a válaszokat!! Körül belül mennyibe fog kerülni?
2014. okt. 11. 13:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!