Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autó lenne első autónak...

Kisvuk29 kérdése:

Milyen autó lenne első autónak ideális?

Figyelt kérdés

Jogosítvány után a következő lépés az autó lenne

Szerintetek mi az ideális?

Én a japán szedánok közt nézlődtem

Pl a a Honda civic jónak tűnik

Elég hely van benne 4 embernek?

Mert ez lenne az egyik legfontosabb dolog hogy ne csak 2 személyes legyen :D

Az ár mielőtt kérditek nem fontos inkább tovább spórolok ha jó az a típus, de 5-600 körül maximum jó lenne


2014. okt. 10. 21:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
én szerintem tdi motoros németet vennék a helyedbe nekünk az bevált. De elképzelhető hogy a japán autók is nagyon jók azzaé kapcsolatban nemtudok semmit.
2014. okt. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Minden attól függ hogy mire kell az autó és mennyit használnád.

Az első a tdi-t ajánlja de aki keveset megy vele vagy rövid távokat tesz meg annak nem a megfelelő.

2014. okt. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Mivel most is van a családban egy suzuki swift ezért a megbízhatóság és fogyasztás meggyőzött

Tudom hogy eg 1.6-os nem fogyaszt 5 liter körül de azoknak sem vészes a fogyasztás

És tetszik a honda változó szelepvezérlése

Csak hosszú távra gondolkodom, hogy pl ha többen mennénk (mondjuk balatonra mert az olyan menő :P :D ) hátul ne panaszkodjanak a kényelemre

Ezért gondolkodom eleve 4 ajtós szedánokban mert akkor még csomagtér is lenne

2014. okt. 11. 08:59
 4/12 anonim ***** válasza:
Jók a japánok, nincs velük gond. Ajánlom a Toyota Corolla sedan-okat is a Civic mellett, szerintem egy fokkal kényelmeseb autók. Igaz, nem annyira sportos.
2014. okt. 11. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

néztem azokat is

de nem csak a sportosság

a régebbiek nem tetszenek úgy pedig csak arra telne

az újabbak tetszenek :D

a honda accordon is gondolkoztam de az drágább kategória

2014. okt. 11. 18:28
 6/12 anonim ***** válasza:
Jók a japán kocsik, amíg nem kell javíttatni. Alkatrészek drágák. Inkább német autó pl. WV Golf. 4 ajtós helyett inkább 5 ajtós - több csomag fér el benne.
2014. okt. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

nem tudom

saját tapasztalat (swift) alapján nem vészes

teljes futómű (lengéscsillapítók) és első fék (tárcsa és pofák) felújítás úgy jött ki munkadíjjal együtt 97ért ha jól emlékszem (de tudom hogy nem volt 100 se) hogy mindenből a legdrágábbakat vettük

azért egy monroe csak jobban bírja mint egy noname kínai :D

tehát egy honda vagy toyota se lehet csillagászati összeg


a vw golffal csak az a baj hogy minden utcában van egy

tudom hogy tömeggyártásos mind de akkor is ritkább egy civik vagy egy 323-as mazda

csak itt a pár km-es sugarú környéken van vagy 5 golf

tudom hogy jó autók de nem szeretem a szürkeséget :D

de majd meglátom

majd még átnézem vagy 2x a hahu teljes bázisát és eldől :D

2014. okt. 27. 16:41
 8/12 anonim ***** válasza:

Valóban drágább a japán alkatrész. Suzuki-t ne vedd ide, mert az kivétel, az egyik legolcsóbban fenntartható kocsi. Egy Toyota vagy Honda fenntartása több. Mint ahogy egy Vw-é is.


Amúgy felénk a Civic-ek is gombamód szaporodnak, minden fiatal, aki sporgos kocsit szeretne, vagy azt, vagy E36-os BMW-t keresgél.

2014. okt. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

hahu-n a papíros civikek pesten kezdődnek

erre keveset látni

ami van az meg nem eladó

bmw-t csak a fogyasztása miatt nem vennék

pedig a hátul hajtás vonzó számomra

de az élvezhető bmw-k 2-2,5 liternél kezdődnek :D

azért egy civik jóval kevesebbet eszik

mert presztízsben sokat dob ha bmw-ből száll ki az ember :D

de ennek az ellenpéldája hogy ismerek olyat aki többet ül a pick-upjában mint az 535-ösében

igazából ide tényleg egy terepjáró a hasznosabb (tanya ugye) de most niva-val milyen lenne suliba járni? :D

2014. okt. 27. 21:28
 10/12 anonim ***** válasza:

5-600 ezret írtál, de tanyára nem biztos hogy az alacsony felépítésű, kis kerekű kocsik megfelelnek neked.

Egyébként a "papír" civic frontálisnál olyan szépen gyűrődik, hogy nagyobb valószínűséggel úszod meg, mint a Nivában.

2014. okt. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!