Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Alfa rómeó fogyasztása hatrany...

Alfa rómeó fogyasztása hatranyai és előnyei?

Figyelt kérdés
Az alfa rómeó 147 és alfa rómeó 159 átlag fogyasztása és mi a hátránya és esetleg előnye KOSZONOM A VÁLASZT !
2014. szept. 29. 16:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

előnye: jól néz ki, kényelmes, erős

hátránya: a cuccok hamar megadják magukat, drága az alkatrész

2014. szept. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lassan 20 éves autószerelői múlttal: Alfák a legmegbízhatatlanabbak, már ha összevetem a MO-on futó átlagos darabszámot és hogy ahhoz képest mennyit látni belőlük műhelyben...
2014. okt. 2. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Alfa 159-es 2.4 Jtdm-ről tudok mondani fogyasztást, vegyesben 9-10 liter között, én hosszabb utakra használom, volt hogy 8 litert mértem, változó, de átlagba 8-10 közé sorolom.


Első, te mint autószerelő, ne haragudj meg, de én itt Magyarországon egyetlen szerelőre sem bízom rá az Alfámat, mivel az kókányolás amit csinálnak nem pedig szerelés. 450 km-re lakom Ausztriától, de oda viszem ki az autót szervizbe vagy ha éppen Olaszországban vagyok, akkor megnézetem ott. 287 544 km van benne és eddig motorikusan hibátlan. A futóművet kell néha állíttatni hála ennek a kegyetlen jó magyar úthálózatnak, de az is külföldön szoktam. Egyébként egy Alfa örök élet ha gazdája van, és ha hozzáértő szerelő javítja nem pedig egy zsigulin meg moszkvicson tanult aranykezű Kókány Vili.

2014. okt. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
bocsi, nem első, hanem második válaszoló az autószerelő.
2014. okt. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!