Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Motor lefojtása lehetséges?

Motor lefojtása lehetséges?

Figyelt kérdés
Most vettem egy 40kW-os motort de a jogsi az csak 25-35kW-os gépet enged vezetni. Láttam viszont hogy ugyan ez a motor van 25-ös papírokkal. Az lenne a kérdés hogy le lehet fojtani 35kW-osra vagy ezt nagyon megszívtam?

2014. szept. 28. 22:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Lefojtani le lehet, csak lepapírozni nem. Nem szívtad meg, ha meglesz a korlátlan jogsi akkor már nem kell motor vásárlásával bajlódnod. De addig is keress másik motort amin addig gyakorolsz.
2014. szept. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
18%
Szerintem meg adj 5ezerrel tobbet es lepapirozzak neked kevesebb kw-ra. Nagyon sok ilyen 125os jarkal
2014. szept. 28. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Csak nehogy egy motorokhoz értő rendőr kiszedjen, mert akkor elég nagy sz@rban leszel...
2014. szept. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Ja es meg mondja szemre hogy hany lovas eppen. Eleg sokan szivtak mar meg ezt robogoknal h ra mondtak h 180as runner es 50es volt csak kapott 1 kipufogot. Tehat errol ennyit.
2014. szept. 29. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
egy 2000-es évjáratú Ducati Monstert vettem ami 5 kW-tal nagyobb a megengedettnél, szóval szerintem a még nem gyilkos kategóriájú eltérés. Ha mondjuk lefojtjuk szakszervízben, akkor sem tudunk hozzá szerezni papirokat szabályosan?
2014. szept. 29. 00:10
 6/6 anonim ***** válasza:
A 600as monsterbol van asszem A2 jogisra papirozott nem is 1. De van ami gyarilag is ilyen eros
2014. szept. 29. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!