Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ki miért lett kamionsofőr?

Ki miért lett kamionsofőr?

Figyelt kérdés
Érdekelne ki miért lett kamionsofőr, nehéz munka-e, a vizsga nehéz rá? Milyen kamiont vezet? Köszönöm
2010. jan. 21. 10:59
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Nyerges vontatóra hány évesen lehet jogsit csinálni?
2010. jan. 21. 11:05
 2/12 anonim ***** válasza:
Az unokám kamionsofőr.Csak itt kapott munkát.Nem egy könnyű foglalkozás.Szinte mindig úton van,csak 3-4 hetenként van egy-egy szabadnapja.Ahogy elmeséli a dolgokat,nagyon kell figyelni vezetés közben,a parkolókban,a rakodásoknál stb.Megkell tanulni bizonyos trükköket a kollegáktól.A vizsga pedig elég húzós.
2010. jan. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom ,hogy ki miért lett ,de azt tudom ,hogy nagyon necces

sok távoli ország

idegen nyelv

idegen kultúra

idegen utak

Nagy érték a feneked mögött

Fáradtan kell vezetni sok sok órát

Egymásra is veszélyes sofőrök

Hajcsár főnök

Nincs hol tusolni,wc zni,enni(wc van a pihenőben ,de inkább egy bokorban wc...:S)

Napokig nem vagy otthon

/csak 1 pl a sok hülye storybol:befújják habbal az ajtókat és a réseket majd bedobnak valami füstölő szutykot te meg muszáj kiszállj vagy megfulladsz.Ekkor szétvernek és egy idegen országban magyarázhatod ,hogy tünt el egy egész kamion.


A vizsga sem egyszerű baromi nagy gépek.Persze ha csak 1 napos utakra mész akkor mázlid van(hajnalban indulsz délre ott vagy kipakol bepakol indul estére itthon vagy) ez jó.

Lehet vannak szépségei is mint pl sok szép táj az erő a kezed alatt stb..

Sok szerencsét ha mégis elkezded!

2010. jan. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) Htá, tényleg vannak jó és rossz oldalai is :( A vélemény érdekel először hogy ki mit gondol :) Várom a további válaszokat
2010. jan. 21. 13:44
 5/12 anonim ***** válasza:

halva született elképzelés sajnos.

Szarul fizet, a pakolásnál akár napokat ott kell állni, (hogy előrébbgurulhass) ami akkor dűhítő ha abban a városban laksz és hazamennél mert tudod h van időd.

Vagy mikor 15kmre a telephelytől kap el a kamionstop.

Nem fizetnek annyit h megérje, hiddel.

2010. jan. 21. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
53%
Az életben három dolog ér valamit:az erős gépek,a ribanc nők,és a tömény kaják!Ez mind a tiéd lehet,csak állj be közénk!!!!!
2010. jan. 23. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
UHHH. Te kamionos vagy?:D
2010. jan. 23. 07:28
 8/12 anonim ***** válasza:
azért lettem kamionsofőr, mert miniszternek nem vótam jó - kirugtak... /mengelica/
2010. jan. 24. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
szia, én most csinálom a jogsikat, aztán utána a Páv-ot fogom, utána meg az árufuvarozóit.. közben a buszos jogsit is megcsináltam, úgyhogy még a buszozáson is gondolkodok, de a kamionozás azért jobban fizet. Egyébként ha belevágsz, legalább egy év mire minden vizsgát megcsinálsz, hogy egyáltalán elmehess munkát keresni. C-s jogsit leteheted akár egyből a B- után is. E kategóriát csak akkor ha már két éve van valamilyen jogsid (segédmotor nem jó:D) olvasd el pl ezt: [link] meg a többi részt is. Meg találsz jó fórumokat (pl. Tirportál). hajrá!
2010. jan. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A tolatás a legnehezebb... Már akinek! :D
2010. febr. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!