Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha beállok a benzinkúthoz,...

Ha beállok a benzinkúthoz, akkor automatikusan odajönnek segíteni vagy kérni kell?

Figyelt kérdés

Életem első tankolásán kellene átesnem, de inkább meghagynám ezt egy ezer éve ezzel foglalkozónak.


Közben kivenném a gyerkőcömet az autóból, tehát azért nem hagynám magára .. elég sok történetet meséltek már nekem az ilyen tankolásról.


Mennyi borravalót ajánlatos adni? 500-1000 Forint?


2014. szept. 24. 07:47
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
68%

Te figy már, vezetés órán nem voltatok az oktatóval tankolni? Engem anno elvitt.

Amúgy nem bonyolult, de kérhetsz segítséget is.

Ezer forint borravalóért még én is elmegyek veled, ha épp nincs más dolgom :D

2014. szept. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Nem volt divat akkoriban oktatoval tankolni jarni.

Tul vagyok rajta, nem volt bonyolult. Csak majd vissza kell rakatnom a tanknyito fogangyujat, ami a vezeto ules mellett van, mert a ferjem elfelejtett szolni, hogy egy eve kitorte es azota ugyan lehet hasznalni csak finoman..

A kuton egy fiatal holgy volt, halal izgalmas munkakorben..total eletunt arccal.

Egybol jott, hogy kell-e segiteni?


Koszi mindenki tanacsat.

2014. szept. 24. 12:45
 13/15 anonim ***** válasza:

"Te figy már, vezetés órán nem voltatok az oktatóval tankolni?"


Én nem! Sőt egyik ismerősöm sem más oktatónál aki akkoriban tanult. Ezidáig nem is tudtam róla, most hallom először, hogy a tankolás a gyakorlati képzés része. :O

2014. szept. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 walk w1th mee ***** válasza:

"8 éve vezetek, de életemben nem tankoltam még"

ÉÉÉDES JÓISTENEM....felfoghatatlan hogy valaki ilyen......ÁHHHHHHHHHH na jó mára lefekszem :SSSSSSS

2014. szept. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

@tegnapelőtt 14:41

Hivatalosan nem része a gyakorlati órának, engem csak azért vitt el, mert jófej volt. Meg persze azért, mert már alig volt gázolaj a verdában :D

De mondjuk nem lenne hülyeség beleépíteni a képzésbe a tankolást.

2014. szept. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!