Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel Astra Sports Tourer vagy...

Opel Astra Sports Tourer vagy Škoda Superb Combi?

Figyelt kérdés

A kérdés persze nem ilyen egyszerű, a Superb egyértelműen jobb, egy más kategória, de a helyzet a következő:

Ha az Astra mellett döntenék, akkor azt újan venném, egy nagyobb leárazás során. Ez így nagyjából 5 200 000 forintba kerülne, de új autó volna, 5 év/150 000 km garanciával.

Ha a Superbet választom, azt mindenképpen használtan venném. Nézegettem az árakat, és értelmesen felszerelt 3 éves 150 000 km-t futottak nagyjából 4 500 000 forintért vannak.

Ez volna a dilemma :)

Sokat segítene a döntésben, ha valakinek volna infója arról, melyikbe drágábbak az alkatrészek- mert azt hallottam, hogy a Škodákhoz olcsók, de nem tudom, hogy ez érvényes-e a Superbre is.



2014. szept. 20. 13:53
 1/6 anonim ***** válasza:
kell a superb méretű autó? mert ha nem akkor egyértelmű h opel astra
2014. szept. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát igen, jogos... azt mondod, az Astrában is simán el lehet férni?
2014. szept. 20. 15:03
 3/6 anonim ***** válasza:
4 ember simán elfér
2014. szept. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Igen,Škodákba olcsó...de a Superb más kategória és drágább mint pl.egy Octavia..Tapasztalatból mondom.Az Opelről nem tudok ebből a szempontból semmit
2014. szept. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azért egy új autónál (opel) nem sokszor kell alkatrészt venni a következő évekbe.
2014. szept. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én Skodát vennék.
2014. okt. 9. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!