Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autókhoz az utángyártott...

Autókhoz az utángyártott alkatrész mennyivel rosszabb?

Figyelt kérdés

2014. szept. 16. 10:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Nagyon sokféle utángyártott cucc van, szóval pontosat nehéz mondani.

De egy példa: Ford Focus 2005, bal első sárvédő lemez, a legjobbnak mondott minőségű utángyártott (Cromax-tól) - az első, lámpa melletti sarkán kellett kicsit igazítani, illetve az index fészke rövid, nem megy be megfelelően a gyári irányjelző lámpatest.

2014. szept. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Használhatatlan, sokkal rosszabb, rosszabb, ugyanolyan, jobb, sokkal jobb. Ez a skála. Mindegyikre van példa.
2014. szept. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én F Astrára vettem utángyártott sárvédőt. Illeszkedik, csak a hézagok nem olyanok,mint eddig.
2014. szept. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én a múltkor a Volvómba vettem UNIX saját márkás kerékcsapágyat.KETTŐ napig bírta!Utána kapott egy FAG-ot,azóta szépen megy vele.
2014. szept. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Úgy tapasztalom, hogy a drága (sokkal olcsóbb a gyáritól) utángyártott cuccok hozzák a gyári alkatrészek szintjét és minőségét.
2014. szept. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!