Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek el merjek egyedül...

Szerintetek el merjek egyedül menni vagy keressek valami taoasztaltabb sofőrt?

Figyelt kérdés
Autóvásárlásra adtam a fejem. De mióta megcsináltam a jogsit, alig vezettem, mert nincs autónk. (Kb 1 éve van jogsim) Jól vezetek egyébként egy kezdőhöz képest, de 190km re van az autó amit kinéztem. Jön velem egy barátom kocsival aki ért az autókhoz, de ugye visszafele az övét kell vezrtnie. Nem "félek" a vezetéstől, de 190 km et összesen nem vezettem mióta jogsim van.
2014. szept. 14. 10:41
 1/9 szántóvető ***** válasza:
89%

indulj el,rögtön megduplázod az eddig levezetett Km-ed számát.sőt odafelé is vezethetsz,legalább belerázódsz mire visszaindulsz.a visszautat konvojban teszitek meg tehát lesz akire számíthatsz.arra figyelj hogy ne mássz rá az ismerősöd kocsijára,ill. szólj neki hogy várjon meg ha lemaradsz pl. egy lámpás kereszteződésnél.

"Jól vezetek egyébként egy kezdőhöz képest"-ez a mondat tetszik,ez határozottságra utal.

2014. szept. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
66%

Jól vezetek egyébként egy kezdőhöz képest


Hát persze. Akkor ez a kérdés fel sem merülne.

2014. szept. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Kicsit bonyolult, mert odafele nem tudok vezetni. Én koliban lakom, innen a kocsi kb 30 km re van és ő jön fel messzebről, aztán együtt megyünk vissza ugyebár a valódi otthonomba szülőkhöz. De azon a 30 km-en vezethetek lényegében, csak az mégse sok, meg eléggé más a két kocsi is, míg neki valami diesele több tonnás terepjárója van én egy 1.6os fordot veszek. Ezt a viszonylag jól vezetek dolgot azért mertem mondani, mert az első órák egyikén meg lettem dícsérve bukni se buktam és érzem a biztonságot a vezetés közbe. De csak arra akartam utalni, hogy magától a vezetéstől nem parázok.
2014. szept. 14. 11:47
 4/9 anonim ***** válasza:
92%
Elmegyek én veled! :D imádok vezetni
2014. szept. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ja egyébként másodiknak mondanám, hogy nem tudom neked életed első, önálló vezetése egy ismeretlen kocsiban volt e, ismeretlen útvonalon 190km-en?
2014. szept. 14. 11:55
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi, erre még alszom párat :D
2014. szept. 14. 11:59
 7/9 anonim ***** válasza:
40%

#5 - hát a koleszod meg az otthonod között mész, nem valószínű hogy teljesen ismeretlen lenne az útvonal.

Az ismerősöd tényleg ért az autókhoz, vagy csak úgy, ahogy te jól vezetsz?

2014. szept. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
6%
Nem tudsz vezetni, ennyi. Különben nem írnál ide.
2014. szept. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
hát gyerekkora óta autómániás, még jogsija sem volt mikor már csukott szemmel autókat bütykölt, apja autószertelő, vérében vannak az autók... koliba meg vonattal járok az más őtvonal mint a kocsié
2014. szept. 15. 07:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!