Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Üdv ! Renault Clio II fényszór...

Topa kérdése:

Üdv ! Renault Clio II fényszórónál hogyan lehet a balra-jobbra állítás? Le-fel tudom az állítómotornál. Szerintem nem szór eléggé. Köszi! Clio II 99 1.2b

Figyelt kérdés

2014. szept. 10. 08:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ehhez értő személlyel méresd illetve állíttasd be,mert ha te babrálod,szinte biztos hogy pofánszórod a szembejövőt...
2014. szept. 10. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Természetesen nem tekerem a holdra, csak az zavar,hogy nem eléggé világítja meg az út bal-jobb szélét.
2014. szept. 10. 09:32
 3/5 anonim ***** válasza:

Nincs a fényszórón valahol két állító csavar?

A Cliot nem ismerem, de a saját autómon éppen most állítottam. (Természetesen ha legközelebb szervizben járok, de fogom állíttatni pontosan géppel, de most csak azért nem tudok egy nap szabadságot kivenni.)

Nekem automata magasságállításos. aktív kanyarkövető a fényszóróm. Tehát mindkét irányba automatikusan mozog. De az alaphelyzetet egy-egy csavarral lehet állítani.

2014. szept. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De van csavar a magasságállító motoron, de az csak ugye le-fel.
2014. szept. 10. 15:07
 5/5 anonim ***** válasza:
A motortérből nézve a lámpa felsö oldalán a sárvédő felőli oldalán van az állító csavarja. Olyan mint a magasságállító motoron.
2016. dec. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!