Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Minden 5s passatnak fent fog...

Minden 5s passatnak fent fog a kuplungja, vagy az enyém lesz kuplungos?

Figyelt kérdés
2014. szept. 6. 20:44
 1/3 anonim ***** válasza:
A tiéd lesz kuplungos.
2014. szept. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Miénk is fent fog már 2-3 éve, de nem ez az első Volkswagenünk aminél fent fog.
2014. szept. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
A tiédnek meg az enyémnek azért mert kuplungos:-)Most van javításon.5-ös passatom van nekem is,de még az a széria,amibe nem tették bele azt az idióta kettőstömegűt(buta egy találmány nagyon).Az én passatomban 395ezer km van és most adta meg magát a gyári kuplungja,vagyis pontosabban nagyon fent fog már,szinte teljesen fel kell engedni,hogy elinduljon.Nem tudom,hogy a tiéd milyen évjárat az enyém még adagolós(90le)külsőre semmi különbség nincs,csak annyi hogy ez még hála az égnek adagolós(nem pd) és nincs kettőstömegű.Van egy ismerősöm az övében 1millió km van(megölhetetlenek)Még annyit a kuplungról,hogy mivel azt hittem hogy az én kocsimba is van kettőstömegű ezért gyári garanciás bontott kuplungot vettem bele(mivel az új az közel 200ezer)55ezert volt,amikor kiderült,hogy nincs benne kettőstömegű,akkor visszavittem a kuplungot és 54-be hozták az új szettet.
2014. szept. 23. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!