Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Rendelt már valaki külföldi...

Rendelt már valaki külföldi magánszemélytől autót, ilyenkor mire kell figyelni?

Figyelt kérdés
2010. jan. 18. 10:30
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
nagyon sürgős lenne,értelmes válasazokat kérnék.a legnehezebb az egészben hogy nincs személyes kontaktus,hanem a foglalót kell elküldeni,az autó értékének 10%-a és akkor egy szállító céggel elküldik az autót 2napig lehet tesztelni és elég utána kifizetni a visszamaradó részt.
2010. jan. 18. 11:00
 2/18 anonim ***** válasza:

Meg ne tedd hogy elutalod,mert becsapás az egész!

Én motort akartam venni így de hamar rájöttem a turpisságra! Nézz csak kicsit utána a szállító cégnek semmilyen elektronikus elérhetőséget nem adnak meg. Csak valami utcanév meg hasonló,nem furcsa egy kicsit??

Ha jót akarsz ne tegyél semmit! Gondolom csak egy email cíen hírdették ugye??Se telefonszám se más nem volt!!!

2010. jan. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

hasznaltauto.hu-n hirdetik és ez a szállító cég címe

[link] .

2010. jan. 18. 11:36
 4/18 anonim ***** válasza:

Oké, most a google keresőbe írd be az Autoscout24-shippinget!

Valami oknál fogva nem fogod ezt a honlapot megtalálni, nem furcsa??

De azt teszel amit akarsz,hidd el voltunk így egy páran! Ja és azért vagy beizgulva mert jóval ár alatt hírdeti a kocsit igaz???

2010. jan. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Na még egy apróság hogy segítsek: Kérj másolatot email-ben a kocsi papírjáról(forgalmiról) tuti hogy nem lesz!
2010. jan. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Ja és ez az Autoscout24 honlapja!
2010. jan. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

[link]


Bocs lemaradt:-)

2010. jan. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

[link]


Meg ő is erről ír hogy becsapás!!

2010. jan. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
de írtam hogy nem az autoscout24.de küld,mert nem is németből jön,hanem az cargo-s amit linkeltem.
2010. jan. 18. 11:53
 10/18 anonim ***** válasza:
Értem én csak te nem akarod megérteni: Lehet ugyanazt a nevet szerinted használni? Példa: Mercedes shipping szerinted a mercedes megengedné??Na én nem győzködlek nekem ennél drágább az időm!!
2010. jan. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!