Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért zakatol a difi környékén...

Miért zakatol a difi környékén a mercim?

Figyelt kérdés
190 d merciről van szó.így.bizonyos fordulaton zakatol.motorféknél meg rángat mint amikor nem találja el az ember a sebességet.Talán difi volt benne cserélve.szerintem most benzinesé van alatta és nem tudom olyan lehet e de lehet 124 esé van betéve.Onnan gondolom mert sok 124 es alkatrészt kaptam hozzá.Lehet nem kompatibilis és az a baj?vagy lehet ezt rosszul összetenni?Várok minden okisságot mert én ehhez nem értek.

2014. aug. 28. 06:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Így nehéz megmondani, de valószínű hogy nem bele valók az alkatrészek. Meg az is lehet hogy csak hézagos, vagy fel lazult valami benne. Szakember kell hozzá nem sufni tuning.
2014. aug. 28. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Esetleg a kardántengely környékén is érdemes lenne körülnézni, mint pl. a keresztek, hardy-tárcsa és a felfüggesztés állapota. A zakatolás és rángatás inkább ezekre jellemző.
2014. aug. 28. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Na megnéztem.Difi alá való.Hardyk újak.A középen lévő felfüggesztő gumi és csapágy új.Most azt mondják hozzá értők hogy vagy a kardántengely üt vagy a féltengely csuklók kopottak.

Valakinek tipp hogy hogyan lehet kideríteni könnyen hogy melyik a ludas?Illetve hogy tudom kideríteni hogy jó szögben van összerakva a kardántengely?

2014. aug. 28. 13:33
 4/5 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy a futómű felől jön a zaj?
2014. aug. 29. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.két szerelő is,megnézte és mindkettő elmélete hogy nem.bírja a diesel motor a benzines difit.Kihuzatva,pörgetve nem jön a hang.Tatásan,mercisen vezetve igen.Majd veszek bele diesel difit.Esetleg valaki tudja milyen áttételű való a 190 es 5 sebességes 2.5 dieselbe?
2014. aug. 29. 05:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!