Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyi idő mire ideér a...

Mennyi idő mire ideér a jogosítványom?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nagyon sok ilyen és hasonló jellegű, erre épülő kérdés van; viszont engem az érdekelne, hogy 08.13-án (szerda) vizsgáztam és 18-án(hétfő) voltam az okmányirodában intézkedni - tehát egy hete; vidéki vagyok és kértem SMS értesítést arról, ha postai úton elindítják hozzám az engedélyt. Üzenetet még ugyan nem kaptam, de az érdekelne, hogy az értesítést követően mennyi idő mire megérkezik hozzám a jogosítvány?
2014. aug. 25. 13:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Azt hiszed, a Magyar Posta kiszámítható bármennyire is?
2014. aug. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, a Magyar Posta kiszámítható, csak tudni kellene, hogy milyen formában adják fel. Az ocsmányiroda, meg a kiállító az, ami kiszámíthatatlan. Lehet 1 hét, de lehet egy hónap is. Ha megkapod az SMS-t, akkor szerintem max 2-3 nap, de lehet, hogy másnap már meg is érkezik.
2014. aug. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
szerintem se kiszámítható a posta de azt a 30 napot várd meg hát ha mégis kiküldik
2014. aug. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!