Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért indul be a riasztó...

Miért indul be a riasztó mikor bedugom a kulcsot és indítanám az autót?

Figyelt kérdés
BMW 325 td típusú autóban van riasztó ami gomb benyomásra nyit és zár is. Eddig nem is volt vele semmi gond de ma amikor beültem az autóba és el akartam indulni vele egyből megszólalt (nagyon kellemetlen volt mert ez egy zsúfolt parkolóban történt). A kulcs elfordítása után a riasztó megszólalt és az autó nem indult... kulcs kivétele hatástalan volt, továbbra is szólt a riasztó. Csak akkor hallgatott el mikor kinyitottam az ajtót majd újból becsuktam. A következő indítási kísérletre ugyanezt eljátszotta. Végül 4. próbálkozásra elindult. Mi lehet a gond?

2014. aug. 24. 19:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Utólag beszerelt, CAN BUS rendszerű riasztó?
2014. aug. 24. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem ismerem a riasztó pontos típusát sajnos..... a távirányíton egyetlen gomb van amin van egy BMW embléma is. Ez minden amit tudok róla. Van valami ötleted hogy mi lehet a gond?
2014. aug. 25. 09:31
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor ez gyári riasztó lesz. Hát.. meg lehet próbálni egy általános riasztószerelő helyet, de félek, hogy ez inkább márkaszervizes/szakszervizes probléma lesz.
2014. aug. 26. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!