Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ti szerettek ugyanolyan...

Ti szerettek ugyanolyan autóval járni, mint mások?

Figyelt kérdés

Vannak különböző kategóriák a fiatalok között. Pl ismerős gyerekekből vett az egyik egy Golf 3-ast, és hirtelen másik 3-nak is az kellett. Most örülnek egymásnak, hogy pózolhatnak az egyforma autóikkal.

Van aki viszont direkt olyan autót választ, amilyen alig-alig van 1-2 embernek, hogy ezzel kitűnjön a tömegből, birkulásból. Ez persze nem jelenti azt, hogy ehhez több pénz kell, sőt!


Te melyik kategóriába tartozol?


2014. aug. 21. 22:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nekem a kettegolf kell.
2014. aug. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Na, én pont az ilyen "hülye gyerek" majmolás miatt szeretnék valami mást, mint ami a többieknek van.

Golf (mindegy melyik), honda civic és társaik ... a tipikus hülye gyerek autó, sajnos :/

Pedig vannak más jó autók is.

2014. aug. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Van 2 ugyan olyan Suzukink egy Opel Omega A caravan amibol a varosba csak 1 van meg egy Mazda 121 LX amibol eddig nem lattam hasonlot csak Ford Fiesta 4. generaciosba.


Szoval univerzalis kategoria.....

2014. aug. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én direkt olyan autót vásároltam, ami sokaknak van. Szerelők ismerik, minden boltban van hozzá alkatrész, stb stb.
2014. aug. 21. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
omega az olyan is is, nekem is az van, de napokban veszek 1 G2Gti t, mert omega behalt.
2014. aug. 21. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én magasról teszek kinek milyen van. Olyannal járok ami tetszik és belefér a keretembe.
2014. aug. 21. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
#2: egy golf 7-est nem mondanék hülyegyerekautónak :D
2014. aug. 22. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Imádom a limitált kiadásokat, sportváltozatokat az amúgy átlagos kocsikban. Az egyediségre törekszem, amikor nagyobb fanatikus voltam akkor kaptak új fényezést az autóim, ültetés, felnik, stb. Amióta megkomolyodtam - értsd kevesebb a lóvé a hülyeségre - már ilyenekre nem adok ki pénzt.


Első autóm egy '85-ös Ford Orion volt, Cosworth motorral, full extrásan. Magyarországon még csak hasonlót sem láttam, de igazából sehol máshol. Ez egy Angliából behozott csoda volt, átalakítva balkormányossá. Na, ez örök etalon marad számomra, megkockáztatom a legjobb autóm volt valaha.


Azóta volt nekem Lancia, Alfa, Fiat Barchetta, de sajnos át kellett térnem egy L200-as terepjárómra meló miatt, városba meg egy Skoda Fabia lett. Hamarosan frissítem a járműparkot, és visszatérek a régi szokásomhoz :D

2014. aug. 22. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Általában olyan autót veszek, ami épp szimpinek és hasznosnak tűnik. Nem különösebben izgat, hogy a környezetemben kinek milyen kocsija van, sem azonosat, sem különbözőt nem akarok venni csak emiatt.
2014. aug. 22. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Napkiraly ***** válasza:
Volt nagyon feltűnő autóm (Porsche), de zavaró volt ha diszkréten akartam valahol megjelenni. Sokkal jobb a tucatautó, nem fog senki felismerni ha olyan helyen jársz
2014. aug. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!