Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit kellett vna tennem?

Zsebvirág kérdése:

Mit kellett vna tennem?

Figyelt kérdés

4 napja egy kanyar előtt megelőztem egy kerékpárost. Még bőven volt időm szabályosan vissza térni a jobb oldalra a kanyarig, de pont áthaladtam egy 30-s táblán, le is lassítottam annyira. De mögöttem egy barom vszínű nem vette észre a sebességkorlátozást, ezért elkezdett dudálgatni. Én erre kinyújtottam a kezem és bemutattam Neki, erre Ő oda kiabált, hogy haladjak, erre én vissza kiabáltam, hogy ,, 30-s tábla barom arcú!".


Sztetek jól tettem vagy Te hogyan reagáltál vna?



2014. aug. 19. 21:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Én valószínű elütöttem volna a biciklist ha az egy bicikliző medve lett volna!
2014. aug. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kikerülni a biciklist aztán normális tempóval haladni tovább.
2014. aug. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Persze, hogy jöjjön a vastag boríték. Az ilyen kis 30-s szakaszokat szeretik bekamerázni, mert tudják, hogy senki sem lassít le.


Az ilyen autósokat legszívesebben kikapnám az autóból és jól elverném őket. :/

2014. aug. 20. 12:03
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a mögötted haladó is ezt tette volna veled legszívesebben, de inkább a dudát választotta. :) Ha ennyire görcsösen ragaszkodsz a kresz betartásához, előbb -utóbb besokallsz és balesetezni fogsz! Igyekezz nem hátráltatni azokat az embereket akik némileg lazábban veszik a 30-as táblákat.
2014. aug. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A rádióban volt mikor bemondták, hogy az ilyen részeken traffik vannak. Teszek rá, hogy ki az aki szívesen fizet büntetéseket, de engem ne rángassanak bele.
2014. aug. 20. 15:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!