Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 600-as Honda Hornet első...

600-as Honda Hornet első motornak?

Figyelt kérdés

Kezdéshez milyen?

19/F



2014. aug. 16. 16:54
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem kezdésnek nagyon nagy az a motor, ha még soha nem motoroztál életedbe forgalomba. kezd el valami 50essel, vagy 125-el inkább, ráérsz később is 600ast venni. énis 19éves vagyok, 3 éve motorozok, tavasztol őszig minden nap, de nem kellene még 600as, a másik meg hogy nem is lehet 600asod, mert 24 év a korhatár a korlátlan jogsira, az A2-t pedig módosították, hogy 40kW, és 500ccm a határ, tehát folytottat se vezethetsz
2014. aug. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kár hogy nem vezetheted még vagy 5 évig...
2014. aug. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kezdésnek úgysem vezetheted a Hornetet. Vegyél egy 250-es motort, az tökéletes kb két évig, utána válthatsz nagyobbra.
2014. aug. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, hogy ültem már motoron és azt is, hogy nem most rögtön venném meg. Tegyük fel, hogy már elmúltam 24 (valószínű addigra már meglesz a jogsim és a pénzem is). Ilyen feltételek mellett, első motornak jó a Hornet?
2014. aug. 16. 17:27
 5/6 anonim ***** válasza:

Vonatkoztassunk el egy picit a kérdező korától.


Jó e a kezdésnek?

Szerintem igen.


Ez egy remekül hangolt motor ( évjárattól függetlenül ) mindennapi használatra. Nekem teljesen pozitív élmény volt - pedig nekem csak sportmotorjaim voltak és tesztnapon véletlenül kerültem rá ( elvitték az RRt előlem ). Ez az a motor ami úgy "mindenre jó picit" ( természetesen kompromisszumokkal ). Talán a vezetői hibákat kevésbé tolerálja a futómű, de normális vezetési habitussal elboldogul vele egy kezdő motoros is probléma nélkül. A fékek nekem picit gyengébbnek tűntek és rosszabbul adagolhatóak mint pl a CBR vonal gépei ( nem feltétlen az RR-re, hanem a túrasport bajnok F-re gondolok ), de ez nem jelenti azt, hogy rossz csomag lenne a motorhoz passzintva. Kényelmes motor, az ember élvezi rajta a motorozást. Talán ( de ez nagyon szubjektív részemről ) nem ad olyan intenzív motorozási élményt mint egy sportosabb naked.

Sajnos ismerősi körömben nincs Hornet ( tök fura ), így karbantartási dolgairól, esetleges hibáiról nem tudok nyilatkozni.

2014. aug. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Igaza van az előttem szólónak. Kezdésnek remek választás, ha fiatalon szeretnél meghalni,esetleg lenyomorodni!

Eszébe ne jusson senkinek 100 lóerős motorral kezdeni. Még meglett embernek se, nemhogy egy féllágyagyú fiatalnak!

Gondold el, annyi paci van benne mint apa Fordjában, csak ez nem 1 tonna, hanem csak 200 kg. Szerinted? Tuti nem tudod kezelni!

2023. júl. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!