Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Meg lehet e javítani, illetve...

Meg lehet e javítani, illetve fel lehet e újítani egy kormányművet (mitsubishi galant 1989)? És ha igen mennyiért?

Figyelt kérdés
Illetve hol-hogy látszik rajta hogy lóg?
2014. aug. 14. 20:07
 1/5 kata kata ***** válasza:

Érdeklődd meg egy erre szakosodott szerelőtől.

"Illetve hol-hogy látszik rajta hogy lóg?" Szerelőaknára állsz.Alámész míg valaki mozgatja a kormányt jobbra, balra.Te pedig kézzel, szemmel,füllel figyeled,hogy hol lóg,illetve kotyog.

[link]

2014. aug. 15. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Az a helyzet, hogy műszakiztatnám a kocsit. A szerelő, aki fel készíti, azt mondta, hogy ezzel nem megy át a műszakin,hogy lóg(ez pontosan mit takar? annyi tünete volt, hogy nagy a holt játék)a kormánymű. Hozzátette, hogy ezt nem tudja, nem lehet megcsinálni, fel újítani meg 100 ezerbe kerülne, ezért szerezzek hozzá egy bontottat. Ezt nem értem, hogy miért nem tudja meg csinálni, pedig eleinte azt mondta, hogy meg oldja. Hozzá teszem, már 2 hete van nála az autó. Szereztem bontottat, csak azt nem tudom, hogy jót vettem e, hogy nem e rossz ez is. Így kívülről mozgattam, de nem lötyög. Lehet e látni a bontottan kívülről hogy rossz?
2014. aug. 15. 10:25
 3/5 A kérdező kommentje:
Illetve az is furcsa, hogy miért mondta azt, hogy a fel újítás 100 ezerbe kerül, miközben láttam egy -igaz renaulthoz- felújított kormányművet mindössze 45 ezerért.
2014. aug. 15. 10:31
 4/5 kata kata ***** válasza:
A Francia autókhoz olcsóbb az alkatrész mint Japánokhoz.Így kiszerelt állapotban nehéz megmondani,hogyan tudod ellenőrizni ezt a kormányművet.Közép állásba kellene rakni és ott mozgatni jobbra balra a ricnistengelyt,és közben a porvédőgumik végénél lévő kormányösszekötő rudazat nyakánál fogva lehet érezni a kopás mértékét.
2014. aug. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm. Akkor talán a leírásod alapján jó, mert ahogy elfordítottam a tengelyt, rögtön meg mozgatta a rudazatot.
2014. aug. 15. 16:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!