Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek találhatok egy...

Szerintetek találhatok egy kocsit 250000 forint alatt? Ha igen hol? Bővebben lenn

Figyelt kérdés
Szeretnék egy kocsit, de sajnos elég szegények vagyunk, és már ezen a nyáron is halálra dolgoztam magam a pénzért, de csak ennyit tudtam összegyűjteni, ha kell anyumék egy kicsit ki tudnának segíteni, de akkor sem hiszem hogy 300 ezernél több összejönne.Már egy éve van jogsim, és jó lenne egy kocsi is hozzá, ha csak azért is hogy ne kelljen a munkahelyemig minden nap gyalog megtennem a 3 kilométeres utat. :S Tudom hogy nagyon alacsonyra tettem a mércét, de szerintetek találhatok valahol egy kocsit ilyen olcsón? Persze nem egy tragacsra lenne szükségem, ami pár hét után már tönkremegy, de egy kis, nem túl gyors járgány már megfelelő lenne nekem. Esetleg ismertek olyan helyeket, ahol jó minőségű használt autókat árulnak Budapest környékén? Köszönöm aki hasznos válasszal tud szolgálni!

2014. aug. 14. 13:17
 1/8 anonim ***** válasza:

3 km-ért felesleges autót venni. Folyton hideg motorral menne, amitől gyorsabban kopik, ráadásul hideg motorral többet is fogyaszt, így egy 1.0 Swift is 8 litert fog enni rövid utakon. Ráadásul a vételárra még rájönnek az átírási költségek, és ennyiért nem fogsz problémamentes autót találni.


Ilyen távra amúgy még a taxis is azt mondja hogy gyalogold le.

2014. aug. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Talalhatsz, de a fenntartasi koltsegeit mibol fogod fizetni, ha halalra dolgoztad magad 300e forintert? A biztositas onmagaban 40e evente, a benzin kb. 10 havonta. Vegyel inkabb robogot ennyiert, jobban jarsz.
2014. aug. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

"ne kelljen a munkahelyemig minden nap gyalog megtennem a 3 kilométeres utat"

Van, aki ivóvízért és élelemért gyalogol ennyit naponta. Nem Afrikában, Magyarországon. Vegyél biciklit, segédmotoroskerékpárt, talicskát, de ha BP. környéki vagy, akkor pláne felesleges autót tartonod, olyan kiépült szinte egész Pest megyében a tömegközlekedés.

2014. aug. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem is az jutott eszembe, hogy miért nem veszel biciklit, vagy robogót?

Egy autóval bármi lehet, biztosítást, adót is kell rendszeresen fizetni, és akkor még nem is szervizelted...


Ha mindenáron autót akarsz, akkor 3 ajtós swift. Ezek most elég olcsók (persze 15-18 évesekre gondolok). És TALÁN nem lesz vele sok gondod.

2014. aug. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Esetleg egy Marutit, vagy hasonló kis kategóriás autót nézzél ennyi pénzért. Ezeket viszonylag olcsón lehet fenntartani, a kötelező és a teljesítményadó sem túl sok rá. Rövid távokra, bevásárló, vagy gyakorló autónak tökéletesen megfelelnek. Itt nézelődhetsz:

[link]

2014. aug. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hogy megnyugtassam a kérdezőt 250ezerért vittek el nem olyan rég szinte szalon állapotú (gyári fényezés,1gramm rozsda nem volt,motor,váltó pöpec) 92 évjáratú 1.3cm3-is Toyota Corollát!Ki kell fogni!
2014. aug. 15. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2014. aug. 15. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát erre a távra felesleges, sőt, pénzkidobás. Egy 50-es robogó, simson akármi is tökéletes lenne, de még egy bicikli is.
2016. aug. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!