Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megéri egy ilyen a pénzét?...

Megéri egy ilyen a pénzét? Opel Astra.

Figyelt kérdés
[link]

2014. aug. 12. 21:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Elképzelhető, el kell menni megnézni meg átvizsgáltatni. Mondjuk az 1.7 jobb diesel motor.
2014. aug. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

nekem a korához képest olcsónak tűnik.

Vagy sérült volt, vagy nyakig van km-el, ami éppen nem lenne gond...

2014. aug. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Első blikkre én is olcsónak találom, de persze a belsejéről nincs kép.
2014. aug. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Abszolút! Nekem is ilyen van, csak 1.7-es.


Viszont, ha megfogadsz egy tanácsot, olyat keress, aminek a kormánya muntigombos! Azt ugyanis majdnem lehetetlen utólag cserélni. A kijelzője is ennek a legalapabb, van a 3 soros monokróm, az 5 soros monokróm, meg a nagy méretű színes, amihez már navigációs fejegységet, guminyomás mérő egységet, még akár tolatókamerát stb-t is lehet opcionálisan csatlakoztatni. Nekem utóbbi van, de ezt viszonylag egyszerűen (de nem olcsón) lehet cserélni.

Én minél jobb felszereltségűt néznék, mert nem kerül sokkal többe. Utólag belerakni viszont egy vagyon és nem is mindent lehet. Ez amit linkeltél eléggé alap "fapados". Bár ha vezetett a szervizkönyv az előny. A km futást kéne megtudni. Ha műszakilag tényleg kifogástalan állapotú azért elgondolkoztató...

2014. aug. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mármint multigombos.


A továbbiakban ezen a fórumon is érdeklődhetsz, kérhetsz véleményt akár konkrét autóról is mint pl erről: [link]

2014. aug. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Egyébként ez az enyém:

[link]

[link]

2014. aug. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm
2014. aug. 12. 22:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!