Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Aprilia sr50 ditech szerviz...

Aprilia sr50 ditech szerviz mód es kattogás?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Aprilia sr50 ditech. Tavaly menet közben lefulladt, tobbet nem indult. Most próbálkozok kideríteni mi a problem

Ez alapján (www.donwerner.dk/ecucodes.pdf) gazkar behuz, gyújtás ráad, injector lampa világít, elalszik majd ismet bekapcsol el ugy marad , tehát nem villog. Ha a gazkart nem engedem el amikor kialszik a lámpa hanem tovább tartom, akkor valami el kezd kattogni a motornál, de nem tudom mi az. Valakinek tipp? Ha nem húzom a gazkart, hanem csak gyűjtést adok ra a lámpa folyamatosan világít (amióta megvettem igy van, azt hiszem ez normális) es nem kattog semmi.


Azon kívül, hogy a ditech egy szar es miert nem karburátorosat vettem, mi a véleményetek erről?

válasz erre jelentés a moderátornak



2014. aug. 5. 15:56
 1/1 kata kata ***** válasza:
Valószínűleg a kompresszor hibásodott meg,ha a gyújtás része rendben van.A netten találsz erre ideiglenes megoldást.
2014. aug. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!