Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Világos bőr ülés mennyire kényes?

Világos bőr ülés mennyire kényes?

Figyelt kérdés
Egy drágább autóba (volvo,bmw,merci,audi) egy fehér vagy valami világos bőr ülés mennyire koszolódik? Igaz, hogyha farmerba beleülünk, akkor ott marad a nyoma?
2014. aug. 1. 09:23
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem marad ott a farmer nyoma. Ugyanannyira koszolódik, mint a többi bőr, csak ezen jobban meglátszik minden. Ha rendszeresen tisztítod és bőrápolózod, akkor sokáig szép marad.

Az én autóm ülései vajbőrösek és semmi kosz,folt ilyesmi nincs rajtuk.

2014. aug. 1. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Rendszeres ápolás mit takar? 2-3 hetente? Akkor ezek szerint tényleg nem lesz olyan gond, hogy mondjuk ülök 2 órát kék farmerba a kocsiba és mikor kiszállok, egy kék segglenyomat lesz a bőrön? (konkrétan volvo s80 érdekelne fehér bőrüléssel 2009 utáni évjáratba) Te milyen ápolószert használsz?
2014. aug. 1. 10:15
 3/7 A kérdező kommentje:
Googleba találtam róla pár képet, meg fórumokon panaszkodtak, hogy könnyen foltosodik farmertől meg nagyon nehéz kiszedni, ha egyáltalán lehet. Csak angolul találtam róla akármit is, magyarul nem nagyon ( Blue jeans staining white leather seats)
2014. aug. 1. 10:24
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen ez igaz, hagyuló nadrágok bizony otthagyják a nyomot az ülésen, de ez részben a bőr minőségétől is függ, amivel a Volvónál nincs baj. De ha bekened kéthetente ilyen bőrápolóval, akkor mindig olyan lesz mint az új. Csak egyre nagyon vigyázz: ki ne szakitsd a farmered gombjával vagy ilyesmivel.
2014. aug. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én általában vigyázok rá, így nem nagyon szokott koszolódni. Hetente áttörlöm nedves bőrápolós törlőkendővel és évente 2-3 szor meg rá a rendes börápolós takarítás.
2014. aug. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem vajszínű bőrülésem van hát nem cserélném el semmire.

Könnyen tisztán tartható és mivel világos nem forró mikor beleülök ,ha betűz a nap az ablakon. Közel sem olyan kényes mint egy szövet ülés..

2014. aug. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A fekete bőr ilen szempontból a legjobb. Azon nem látszik meg, és nekem az a tapasztalatom, használt autókkal kapcsolatban, hogy a fekete bőr sokkal jobban ellenáll az időnek, mint a világos. A minőségi farmer nadrág nemhagy nyomot. Nekem még sosem hagyott nyomot egyik világos bőrös autómon a farmer nadrág, még a legnagyobb melegben sem. Üléshűtés szerintem , mivel már régi a bejegyzés, elvárható, hogy legyen, legalább elől egy bőrös autóban, bár nekem a 2007-es Lexus-omban még hátul is volt üléshűtés.
2021. dec. 20. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!