Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Adott egy YAMAHA AEROX 100...

Adott egy YAMAHA AEROX 100 full pollini. (Így vettem) Mi lehet még a gaj forrása?

Figyelt kérdés
Azzal a problémával szembesültem, hogy nem akar gyorsulni. Akár mit csinálok vele. Amik eddig voltak próbálva: komplett variátor csere, komplett kuplung, 19-es racing karbi, leovince zx kipufogó, (Csak a próba erejéig voltak fent.) Több-kevesebb benzin-levegő keverék. De semmi változás. Végső esetben már gyertyát is cseréltem.

#Yamaha #YAMAHA AEROX 100
2014. júl. 28. 01:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg gyerya, vagy a kompressziód kevés. Mérj egy kompressziót, én azt javallom.
2014. júl. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Pöc-röf indul. Akkor is lehet baj a kompresszió?
2014. júl. 29. 05:03
 3/4 feco14 válasza:
Mindeképpen mérd meg a kompressziót benne meg 100 ccm az sok szerintem egy fekvő minarellinek ! Mármint biztos nagyon jól megy csak 100 ccm az már nagy inkább 70 ami nem lenne káros ezeken kívűl nem tudom mi baj lehet ha gyertya csere volt és ha van szikra is meg minden nem tudom...nézesd még hozzá értővel vagy add el és vegyél egy jót :D
2014. szept. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Végáttétel! Ha mindent próbáltál , mégse akar jól gyorsulni , de a végsebessége jó , akkor biztos hogy a végáttétel !:)
2014. szept. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!