Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogy illik leszállni egy...

Hogy illik leszállni egy lánynak motorról, mint utas?

Figyelt kérdés
A felszállást értem, a leszállás nem tiszta, mert nem szeretnék leborulni a motorról meg semmi :$
2008. aug. 4. 19:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Lerakod a földre a lábad a másikat meg hátrafele átlendíted. Ennyi. Mondjuk én 1,75 vagyok, és általában elől ülök, de leszállni így szoktam, ha hátraszorulok.
2008. aug. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon magas a motor és nem ér le egyből a lábad, próbálkozhatsz azzal, hogy a lábtartón állsz, úgy lendíted át a lábad és azt teszed le, amelyiket átlendítetted. Ha van topcase (hátsó-felső túradoboz), akkor nem árt kicsit kisebb lendülettel belekezdeni a mutatványba, mert annak csúnya vége lehet...
2008. aug. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én az előttem ülőre (párom) szoktam támaszkodni. Úgy értem, hogy megfogom a vállát. Amúgy én is úgy tudok leszállni, mint az előttem szóló. A lábtartón van a bal lábam, amásikat hátrafelé lendítve teszem le először. Talán így a legegyszerűbb. A vezető meg tudja tartani a motort, ne aggódj, nem borul fel.
2008. aug. 5. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!