Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a neve ennek az alkatrészne...

Biggabor kérdése:

Mi a neve ennek az alkatrésznek a motortérben? Eléggé "lötyög", orvosolni szeretném, de nem tudom a nevét, illetve funkcióját. A kép gyatra, de szerintem felismerhető. Köszönöm. Kepfeltoltes.hu/view/140723/6828753131_www.kepfeltoltes.hu_. Jpg

Figyelt kérdés

2014. júl. 23. 18:13
 1/7 A kérdező kommentje:
a kép: [link]
2014. júl. 23. 18:17
 2/7 kata kata ***** válasza:
Rossz link.
2014. júl. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Majd csinálsz egy jobb képet, meg leírod az autó típusát.


Bár mintha egy faudi fej lenne valami rúd végén...

2014. júl. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
fiat punto 55 s-es
2014. júl. 23. 19:27
 5/7 anonim ***** válasza:

nem igazan lehet igy megmondani hogy pontosan micsoda (nem ismere a tipust) eloben kellene latni.


De ahogy elnezem valami allito mechanizmus vagy kar resze. Annak meg lotyogni kell alapbol. Ha nem esik szet vagy nem szorul mozgas kozben akkor nem kell vele semmit sem csinalni.


Miert gondolod hogy "orvosolni" kellene?

2014. júl. 24. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Alig látni v.mit olyan homályos, de az egy faudi fej lesz meg egy kar, amivel a sebességeket kapcsolod a váltókar mozgatásával.
2014. júl. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen, egy ilyen fej az. autókereskedés felé jártam, rendesek voltak ránéztek. szerintük is jó, annak mozognia kell fel le, csak oldalirányba nem szabad neki. a váltót irányítja, igen. Azért gondoltam orvoslásra, mert eléggé rozsdás a vége, nem akartam, hogy esetleg széttörjön, vagy elrohadjon. Köszönöm a segítségeteket!
2014. júl. 25. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!