Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek milyen autó jöhet...

Gabica12105 kérdése:

Szerintetek milyen autó jöhet szóba?

Figyelt kérdés
Jövő nyáron kezdem a jogsit csinálni és szeretnék valami autót venni. Természetesen első autóként nem jöhet szóba BMW. Így valami kisebbre gondoltam. Nagyon tetszik a régi golf, de új autót veszünk ez biztos. Tudtok valami hasonlót ami még jól is néz ki. Renault, suzuki, opel kizárva. Egy kicsit félek az ilyen lecsapott hátú autóktól mivel tavaly volt egy elég nagy balesetünk amiben a Toyota hiace-ünket felére összenyomták szóval ezért!

2014. júl. 20. 17:42
 1/5 A kérdező kommentje:
Az "új autót veszünk"ek úgy értem, hogy nem régi és nincs tönkretéve és szerintem egy ilyen golf már tönkre lesz!
2014. júl. 20. 17:46
 2/5 anonim ***** válasza:

1-1,5 év hátravan még a jogsid megszerzéséig, szóval ráérsz ezen agyalni.

Mondhatnál egy konkrét összeget, hogy mennyit szánnál rá, úgy könnyebb lenne ajánlani.

2014. júl. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
akkor mindenképp sedán vagy egyterű kell neked?
2014. júl. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát igen! Inkább egyértelmű! :) Persze van még időm,de ha már megvan a jogsim akkor ezzel nem szeretnék foglalkozni, mert akkor már szükséges lenne és addig a tesóm használná vagy szüleim. Árban hát nem is tudom, nem szeretnék drágát, de nem is valami kis csepp sz....rt, de írok valamit, hogy könnyebb legyen max 2- 2,5millió több nem nagyon
2014. júl. 20. 19:26
 5/5 anonim ***** válasza:

2-2,5 millióból nem kapsz nagyobb, normális, új autót.

Ennyiből csak csepp szart tudsz venni, vagy Dacia-t (Logan, Duster), de ezeket nem ajánlom és amúgy is Renault technika, szóval ha nem kell Renault, akkor ez sem. Ennyi pénzből vegyél használtat, de én többől sem vennék újat.

2014. júl. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!