Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kitisztitottam az EGR- és a...

Boros Attila Karoly kérdése:

Kitisztitottam az EGR- és a lambda szondat és utana nyagyon magas pillanyatni fogyasztást mutatat a kocsi?

Figyelt kérdés
Valószínűleg a lambda szonda az oka mit tudnék csinalni elromolhatott talán enyitöl?? :/

2014. júl. 17. 15:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha folyamatosan sokat mutat,akkor nem tudom,lehet ami mutatja az lehet a hibás,az is lehet hogy az EGR és Lambdaszonda végett nem adott neki elég üzemanyagot és nem ment az autó,lehet hogy most megy normálisan. Mennyi litert mutat 100 km -re ?
2014. júl. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

minek tisztítottad ezeket? égett a sárga lámpa?

egy szondás a rendszer, vagy kettő? az EGR nem a fogyit befolyásolja, a lambdaszondák közvetve hatnak csak a fogyasztásra, közvetlenül nem. pláne a pillanatnyi fogyasztásra...


járj vele egy darabig, és meglátod lenyugszik-e?


ha nem jutsz ötről a hatra, vidd el autóvillamosságioz, ott laptopról megmondják mi a hiba.

2014. júl. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!