Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az miért van, hogy egy adott...

Az miért van, hogy egy adott típusú motor a használt motor hirdető oldalakon különböző teljesítményadattal vannak meghirdetve?

Figyelt kérdés

Konkrétan a Kawasaki ZZR 400 érdekel, ami van 35-38-40 KW-os adattal is megadva, de nem tudom, hogy melyik lehet valós, vagy ha mind valós, akkor miért különbözik.

[link]

Akár egy évjáratban is van eltérés.


2014. júl. 15. 13:24
 1/2 A kérdező kommentje:

FOntos lenne a teljesítmény, mert A2 jogsival vezetném, ezért nem lehet 35KW felett.

Találtam még egy érdekeset: [link]

Ez hogy lehetséges, hogy csak 33KW? ezek olyan 70-80KW körül vannak (nem néztem pontosan utána). Meg merjek egy ilyet venni, mert akkor legalább ezt már nem növöm ki és nem kell újat venni, ha lesz korlátlan jogsim, vagy inkább ilyennel ne foglalkozzak?

2014. júl. 15. 13:27
 2/2 anonim ***** válasza:

szerintem ne foglalkozz velük.. papíron le van fojtva valószínűleg , de valóságban nincs

1-2 típusnál lehetnek eltérőek a lóerő számok de általában akkor az évjárat nem egyezik , sokszor előfordul hogy nem annyit írnak be mint amennyi.. és ezt én sem értem ugyanis a forgalmiban egyértelműen benne.. van 125 motorokat nézegetem mostanában de pl Yamaha tdr 125 elvileg 27lóerős ehez képest 18-tól 42-ig minden félét láttam már.. persze itt ugye könnyen hozhat 2-3 lóerőt egy rezo de hogy nagyobb köbcentis 4T-nél miért nem tudják normálisan be írni fogalmam sincs ha kinézel egyet akkor telefonban érdemes megkérdezni hogy forgalmiban pontosan mennyi van.. ugy ís az a mérvadó

2014. júl. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!