Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ez normális, hogy a Cooler...

Ez normális, hogy a Cooler ott van? És lehet vele városba menni így?

Figyelt kérdés
Erre a kettőre válaszoljon legyenszives, aki ezt olvasta, köszönöm! : )

2014. júl. 10. 21:22
 1/8 A kérdező kommentje:

Elnézést, lemaradt a link:


[link]

2014. júl. 10. 21:23
 2/8 anonim ***** válasza:
50%

Nem normális, hogy ott van, de ha egyszer nem talált jobb helyet neki? Persze segítene, ha a lökhárítót is kivágná, hogy jobban áramoljon a levegő.


És miért ne lehetne a városbaN menni vele? Te mindennap meghúzod a lökhárítót az autódon?

2014. júl. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
...Bár műszaki vizsgára ne vigye! Sőt, a rendszámot nézve ezért még a németeknél is leveszik a rendszámot!
2014. júl. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hát elég necces szerintem, egyből szemet szúr a rendőnek, és ha nem teljesen dilettáns, hamar következtethet rá, hogy itt nem a gyári teljesítmény üzemel, akkor pedig van esély hogy rendkívüli KPM vizsgára küld, az meg már a szopás kategória...

mellesleg szerintem nem túl szép megoldás, bár lehet direkt így dizájnolták, vannak akik szerint menő pl. a lámpa helyére tett direktszűrő, stb...

2014. júl. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
egyébként ezt leszámítva szerintem elég szép lenne a kocsi, igaz dögös e34...
2014. júl. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

sőt...EU szabványok szerint semmi olyan nem lehet az autón, ami gyalogos gázolás esetén a gylogos testi épségét még jobban veszélyzeteti.

Nekünk az L200-ra nem engedtek utólagos gallytörőt tenni...

2014. júl. 10. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Múlt héten láttam otthon egy Civic-et valami ba xom nagy intercoolerrel az elején ( a helyszínre már nem emlékszem, vagy M3 vagy M0). A gyalogos még csak csak.. de ha a szembe jövő billencsről lehullik fél marok sóder,és abból csak kettőt találja a hűtőt..ott a ménes elszalad xD


Tudom ez nem válasz a kérdésre, de nem, nem lehet így közlekedni vele.

2014. júl. 10. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez olaj hütő csak.. De nem epp ott kene lennie.
2014. júl. 11. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!