Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autóra való pályázat van ilyen?

Autóra való pályázat van ilyen?

Figyelt kérdés

Üdv

Az lenen a kérdésem hogy civileknek van-e kiríva pályázat amivel autót tudnak vásárolni ? nem vállalkozásnak,nem hivatalnak hanem magánszemélynek.


Mert dolgozni járok egy régi autóval és ha van ilyen akkor szívesen pályáznák.



2014. júl. 9. 14:17
 1/6 anonim ***** válasza:
37%
Már azt sem értem, hogy merült fel benned ilyen hülyeség.
2014. júl. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

miért merülne fel? miért hülyeség ?


Ha jól tudom hogy sokan mozgáskorlátozót utalványra vettek autót miközben makk egészségesek ,és ott áll a garázsukban.

nekem meg munkához kéne bejáráshoz ingázáshoz stb


jah és csak megkérdeztem hogy civilek számára nem-e írnak ki ilyen pályázatokat ?


A másik hogy ha nem tudsz értelmesen választ adni inkább ne írd le !

2014. júl. 9. 14:27
 3/6 anonim ***** válasza:
A "mozgáskorlátozót utalványra" vásárlókat aztán bilincsben viszik el. Sajnos nem bűnözőknek sosem lesz ilyen pályázat, hiszen akkor hirtelen millióknak kellene új autó.
2014. júl. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
11%

Én nem tudok ilyenről, még nem is hallottam róla.

De ha már itt tartunk, nekem meg munkába járáshoz kéne egy új cipő. A mostani már elég ócska, szakadt. Valami márkásabb drágább darabra gondoltam.

Állambácsitól kapok erre pályázati pénzt?

Kb ez is ilyen szintű kérdés volt.

Én még a BKV-bérletre se kapok semmilyen támogatást, pedig évente hat számjegyű összegbe kerül. Nem kevés. És szintén csak munkába járásra használom.

2014. júl. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

amúgy tényelg lehet csak eléggé eltitkolt mert milyen embernek kellene...

5 fős család (anya apa, dolgozik + 3 gyerek) önkormányzattól kell erről igazolás, munkahelytől is kell ami legalább 25km re van a lakhelytől, egy a4es formanyomtatványt kell kitölteni és fél éven belül (általában 3-4 hónap) megkapod a kocsit 20% önrésszel....

6 fajta kocsiból lehet választani...

én egy fehér astra h -t tarháltam kb tavaly ilyenkor, (szeptemberben)

2014. júl. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
utolsó, ha ez tényleg igaz, engem is érdekel, bár elég utópisztikusan hangzik. Szerintem max a munkáltatódtól kaphatsz valamennyi térítést üzemanyagra, de ilyet, hogy az állam autót ad neked? Hát, erre kiáncsi vagyok...
2014. júl. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!