Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autóvillamossághoz értők,...

Autóvillamossághoz értők, tuningolók, Peugeot 206 1.1 (2002) -be milyen izzó kell a műszerfalba és a közép konzolba?

Figyelt kérdés
Olvasgattam utána, van ahol T5-öst írtak van ahol W5W-set, nem ég mindegyik izzó, és szeretném kicseréltetni, ha esetleg azt is tudjátok, hogy hány darab kell összesen az még jobb lenne.
2014. jún. 29. 19:49
 1/5 anonim ***** válasza:

mi lenne ha szétszednéd?


amúgy foglalatos t5 jó lesz bele

2014. jún. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hát, én egyszer kicseréltem az én 206osomon az összeset, asszem T5 12v, de bemész unixba vagy bárdiba megmonod h műszerfalizzó kell és adja is. az jó lesz bele. :D És azt hiszem vettem egy dobozt amiben 20 darab volt, meg még kellett 5-6 darab. de nem drága úgyhogy vegyél 2 dobozt és akkor megnuygodhatsz. a kilóméterórán nem annyira bonyolult kicserélni, torx kulcsod legyen, azt hiszem 20as vagy 25 ös, a középkonzolon elég szopás mert a bovdeneket is ki kellett akasztanom. de aztán lehet hogy feleslegesen csináltam mert egyszerűbben is lehetett volna. a szivrgyújtónál az izzót is elég szopás kicserélni a többi nem gáz. ja és nekem volt, ahol nem csak az izzót kellett cserélni, hanem magát a foglalatot is, mert hiába cseréltem ki, akkor sem világított. ha esetleg ilyen lenne, vidd magaddal az unix/bárdiba és mondd meg hogy ilyet, vagy ehhez hasonlót adjanak. sok sikert! :)
2014. jún. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ, bementem ma az autósboltba, kapásból mutatott 3 féle foglalattal, fingja nem volt milyen kell a Peugeot 206 műszerfalba. Holnap irány a nagyBárdi
2014. jún. 30. 16:51
 4/5 anonim ***** válasza:
de ne foglalatost vegyél mert az drága lesz. asszem 200 forint volt darabja. sima t5ös műszerfal izzó 12 voltos és magad cseréled ki a foglalatban az izzót
2014. júl. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

én foglalatosat vettem 10 db-ot 450 forintért (ráadásul led)


jó helyen kell nézni

2014. júl. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!