Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ajánljatok nekem valami autót...

Ajánljatok nekem valami autót (többi lent)?

Figyelt kérdés

Általános használatra, kis fogyasztású, megbízható, kényelmes kocsit. 5-6 literes fogyasztással 600 ezerig. Szőlőbe, pecálni, lemenni párszor a Horvát tengerpartra, munkába, évi 10 ezer km kb ennyi.

Köszönöm



2014. jún. 29. 14:30
 1/1 VarMa ***** válasza:

Suzuki swift, ennyiert mar szerintem klimast is kitudsz fogni jo allapotban, nagyon olcso hozza az alaktresz es uton utfelen van hozza bontott cucc is...


Vagy Citroen Saxo 1.1 vagy 1.5d. Szemelyszerint nekem dizelem volt es imadtam, 5 liternel tobbet nem evett soha csak az olajcserere kellett figyelni (10e km) de meghalalta. Egy dologra kell figyelni a citroen-nel az pedig a hatso torzios futomu, eloszeretettel az be benne a lengokarcsapagy el cseszi szet a tengelyt.... Ezt onnan lattod ha legugolsz moge es befele terpesztenek a kerekek.

Itt van ket lehetoseg: 1. bontott futomu kb 35-45e kompletten mindenestol 2. felujitas garival kb70e de van olcsobban is, nem ajanlanam, olcso husnak hig a leve.

A benzines sem eszik tobbet 6 liternel es meg hely is van ezekben az autokban. Mi 4-en mentunk le vele horvatorszagba plussz csomagok es nem volt gond.

Illetve egyszer ki kellett vele mennem Belgiumba akkor sebesseg hatarokat betartva ugy hogy egyedul mentem megallt a kis dizel fogyasztasa 3,7 liternel...


Vagy Skoda Fabia 1.2htp, sok tapasztalatom nincs vele... eleg sokan dicserik ezt is

2014. júl. 1. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!