Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Fiatal srácnak milyen sportos...

Fiatal srácnak milyen sportos Mercedest tudnátok írni,5millió forintig?

Figyelt kérdés
2014. jún. 28. 17:45
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
Én ötmillióért bármit írok neked.
2014. jún. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
64%
CLS 500
2014. jún. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Mi kell igazából neked? A sportosság látszata, vagy valódi sportosság? Mert ha utóbbi, akkor nem a Mercedes a te márkád. Vannak dögös és erős AMG modellek, de ezek nem a sportosságról szólnak, a nem AMG-k meg még annyira sem.
2014. jún. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Igazából a látszat jobban számít, ugyanis csak mostanra értem el oda hogy egy mercedest vehessek, és ebből is inkább a hivalkodóbb, kicsit fürgébb típust választanám.


Viszont egy átlagos pár százezres értékű Opeles múlttal, nagyon nem vagyok képben az újabb Mercedesek terén.

2014. jún. 28. 18:46
 5/7 anonim ***** válasza:

SLK:

[link]


CLK:

[link]


CLC:

[link]

2014. jún. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Valamint a CLK létezik még kabrió változatban is.
2014. jún. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"kicsit fürgébb típust választanám"


Valószínűleg mindegyik fürgébb mint az asra-d, gondlom nem GSI astra volt. Legmutatósabb az SLK, és az valóban sportosw, mármint a futóműve, kormányzása is, meg laposabb az egész autó, a CLK, meg a CLC kupé azb inkább csak külsőre sportos, bár a CLK-nak a külsejét is csak mértékkel mondanám sportosnak, de ezek inkább komfortosak egyébként, mint sportosak...

2014. jún. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!