Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért ilyen olcsók a Fiat...

Miért ilyen olcsók a Fiat unok-k? Pl: 2002/12 159. 000 Ft 1.4 igaz van szépség hibája akkoris miért ilyen olcsók? Első autónak milyen lenne? Rokonságban van 1 azzal sem szokott gond lenni!

Figyelt kérdés
2014. jún. 28. 13:15
 1/6 anonim ***** válasza:

Pedig sajnos a Fiat uno-k nem a megbízhatóság jelképe volt az autóiparban,még újkorukban sem. Pláne tízen évesen...

Nem akarom bántani a Fiatot,..de az akkori uno sorozat maga volt a szinonimája... az "1 Nagy rakás sz@r" kifejezésnek.

(Bocsi Fiat fan-ok)

2014. jún. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A Fiat Uno-t 83-tól 95-ig gyártották Európában, aztán leváltotta a Punto. Tekintve, hogy Punto I-est már kapsz 250-300 ezer környékén, és az Uno konstrukciója már 31 éves, nem meglepő, hogy max 200 ezret adnak érte. A hasonló korú Polo-k, Clio-k, Swift-ek is ennyit érnek.
2014. jún. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha jót akarsz magadnak, meg a családodnak, nem veszel Fiatot.

Eddig apámnak, meg nekem közösen volt kb 8 Fiatunk, akkor még nagyon nem ismertem már autótípust, mert az öreg valamiért meg volt őrülve a Fiatokért(rendszeresen járt Velencébe)

Aztán később vettem már Opelt, Fordot, és csodálkoztam, hogy ezek hogy a fenébe nem mennek tönkre?

Addig az volt nekem a természetes, hogy az autókat folyamatosan szerelni kell, mindig besz.rik rajtuk valami, és azon lepődtem meg, ha jól ment a Fiat.

2014. jún. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Utolsó, azért ne túlozz. Punto I-esem van, érdekes módon ezt nem kell szerelni, teszi a dolgát. Az, hogy ti mindig ócska kocsit fogtatok ki, még nem jelenti azt, hogy az összes az.
2014. jún. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
1-es punto-tól felfele már jobbak a fiatok
2014. jún. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#3: Te tényleg hatalmas ökörségeket beszélsz. Nekünk 25 éve Fiatok vannak a családban, had ne soroljam fel, cca. 15+ de egyiknél se volt az amit te írsz, hogy folyamatosan szerelni kéne.

A mostaniak Grande Punto, Bravo 2, 7-7 évesek. Az előbbire egy kartergázcső kellet, utóbbin még semmit nem kellett cserélni.

Ennyi az elméletedről.

2014. jún. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!