Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autóbontóból lehet nagyjából...

Autóbontóból lehet nagyjából "egyben lévő" autót vásárolni kompletten?

Figyelt kérdés

2014. jún. 26. 20:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Autóbontóba olyan autók kerülnek amik már saját lábukon nem jönnek ki onnan. Azok végleg ki vannak vonva a forgalomból, max zárt pályára trélerrel tudsz velük menni ha az a terved hogy rendbehozod.
2014. jún. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Értem..köszönöm.
2014. jún. 26. 20:31
 3/7 anonim ***** válasza:

Én bontóból vettem az autómat, (Audi A4).

A tulaja kint dolgozik külföldön, megteheti, hogy mikor hazajött, leadta mert neki "nem kell már".

Egyébként patent állapotban van, egyetlen legőkart kellett cserélni.

Kicseréltem, elvittem szerelőhöz és kasztnishoz átnézetni, mindent rendben találtak.

Héten indul a honosítás, és használom is :)

2014. jún. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És olcsóbban kaptad mint ahogy árulják vagy kb ugyanannyiból jött ki?
2014. jún. 26. 21:33
 5/7 anonim ***** válasza:
A bontási engedélyhez kötött végleges kivonás, arra hivatott hogy megelőzze hogy a roncs autók a földút szélén, vagy egy lakótelepi parkolóba rothadjanak az idők végezetéig. Szóval ha donornak vagy ki árusítani akarnád akkor nem. Olyan előfordulhat hogy a bontóba azt mondják egy relatíve jó állapotú autóra, hogy figyelj, mi ezt megvennénk tőled, ennyi és ennyi pénzért, nem bontjuk el. Akkor ők tovább értékesítik.
2014. jún. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A bontós sem őrült meg,a 4 kerékért többet kérne,mint amennyit te valaha is fizetnél az autóért...
2014. jún. 27. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
értem köszönöm szépen a válaszokat
2014. jún. 27. 10:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!