Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Forgalmi vizsgadíj. Tényleg...

Forgalmi vizsgadíj. Tényleg emelték az árát?

Figyelt kérdés

Tavaly megvágtak forgalmin, idén hívott az oktatóm, hogy mehetek vizsgázni, de a vizsgadíjat valami 11 rongy köré emelték fel... Ez nagyon soknak hangzik.

[link]

itt még ennyit írnak.


2010. jan. 4. 16:05
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen, minden kategóriában emelték az árakat, és nem kicsit.
2010. jan. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az nagyon sok!Én is most vizsgáznék.11e ft + még az oktatónak az a 4e?:S
2010. jan. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
igen azért emelték hogy több motiváció legyen a sikeres vizsgára.
2010. jan. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Igen, megdrágult! 11ezer lett :S

De érdekes, hogy csak a forgalmi vizsga lett ennyire drága...

2010. jan. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
engem is ma hívott az oktató, mivel dec 17.én buktam, akkor le is perkáltam a 3700ft-ot, ma hív, hogy egészítsem ki 11re. kicsit kiborultam, már így is elég sokba kerül...
2010. jan. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Akkor most A1-re is 11.000 Ft lett?

Nem örülnék neki...

2010. jan. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én már tavaly kifizettem az összes órát és vizsgadíjat (A kat.) és az oktatóm meg is ígérte,hogy november végéig meg lesz a jogsim.Persze nem így lett,most várhatok március elejéig.Szerintetek tőlem is el fogja kérni a különbözetet?
2010. jan. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Persze.A befizetett vizsgadíj csak akkor kerül át a vizsgabizottsághoz ha már mennél vizsgázni,ahogy vége lett a sulinak kezdtem a kreszt és azóta folyamatosan vezetek,és még mindig nincs jogsim,akit ismerek mindenki sokkal hamarabb megszerezte,és nem az én hibámból hanem az oktató max heti 1re írt be,de van amikor 1 hónapig nem hívott vezetni...És most ezért fizetek 11e ft-t....
2010. jan. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

A neten keresgettem én is, de még nem találtam erről semmit. Azonban az iskolavezetőknek már megküldték, így már biztosra veheted, hogy emelték a vizsgadíjakat és valóban a forgalmi vizsgadíj a legdrasztikusabb.


A kérdésedre adott válaszok között olvastam, hogy panaszkodnak az oktatóra... Nekik mondanám, hogy az iskolavezetőtől kérhetnek másik oktatót, vagy akár iskolát is válthatnak. Ehhez csak egy áthelyezési papírt kell kérni, ami elvileg díjmentes, de sok iskola kér érte pénzt. Valamint, ha meg van a kötelező óraszámod, és úgy érzed megfelelnél,akkor a kérésedre az oktatónak ki írhat vizsgára.


A másik, hogy valóban ki kell fizetni a vizsgadíj különbözeteket azoknak is, akik már előtte befizették a vizsgadíjakat.


Ha ezzel kapcsolatban kérdésetek lenne, akkor szóljatok nyugodtan.

2010. jan. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
felháborito :S nemsokára letellik a két évem a kresz vizsgátol számitva,és most meg még ez is... az meg pláne hogy bőven több órát vettem már,de az oktato addig eröszakoskodott hogy meg ne probáljak vizsgázni,amig felemelték a vizsgadijat. Persze az összes plusz óra a zsebébe ment! Ráadásul ugye a 2 óra amit egyszerre lehet venni,az 2x 45 perc,de ebböl az oktatot viszed ide-oda,van hogy megáll vásárolni 10 percet,addig is a te időd megy.. Miért nem az ilyeneket szabályozzák,teszik rendbe először? Hozzáteszem,egyszer nem buktam meg lassan 2 év alatt,csak ritkán vagyok magyarországon,külföldön meg 800 euro (minimum). Ezzel is az a helyzet hogy az árakat már elértük,de a szinvonal még sehol!
2010. jan. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!