Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy Honda Dio, Suzuki Sepia,...

Egy Honda Dio, Suzuki Sepia, Yamaha Mint vagy Yamaha Jog milyen egy nagyobb testű robogóhoz képest?

Figyelt kérdés

Nézegetem a hirdetéseket, és ezekből rengeteg van eladó. Elfér ezeken egy nagyobb ember is? (180 centi, 110 kiló).

Milyen menettulajdonságai lennének alattam? Érdemes egyáltalán ilyen robogóban gondolkodnom, vagy keressek nagyobb testű robogót?



2014. jún. 21. 16:33
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem van egy Yamaha Jog és hát nem túl nagy (178 centi, 60 kiló). Konkrétan én az ülés végén ülök már, de nekem még a legrégebbi 27V van. Sokat már nem használom. Helyette ott a Honda Dio. Nem tűnik nagyobb motornak, de már van benne ülés alatt csomagtartó, egyes típusokba kesztyűtartó, tárcsafék elől,...stb. Mint a nagyobb testűek. Pl. meg merem kockáztatni, hogy a Dio csomagtartója nagyobb egy 50-es Gilera Runnerénél. Gyorsulása talán a legjobb, a Runner, sőt még tuningolt SR-eket is legyorsulok vele. A vége 65km/h (GPS szerint), tehát itt látszik meg, hogy kis testű...

A Dion kényelmesen elférek, de az lenne a legjobb, ha felülnél mindegyikre és kipróbálnád, hogy melyik a legkényelmesebb számodra, mert lehet neked a Jog jobban bejön.

2014. jún. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!