Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van egy suzuki swift gl...

Van egy suzuki swift gl 1.6-os suzukim 1990-es évjáratú gyárilag nincs benne klíma és láttam hogy használtan be lehet szerezni ugyanilyen kocsiból. De a kérdés, hogy be is lehet szerelni az enyémbe így, hogy gyárilag nem is volt benne?

Figyelt kérdés
2014. jún. 20. 21:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Be lehet szerelni, de kell hozzá néhány dolog, a műszerfalat ki kell szedni a helyéről és hasonló apróságok. Kb a beszerelés annyiba fog kerülni, mint a szükséges alkatrészek és nem hinném, hogy 100 000 alatt megáll a mutatvány.
2014. jún. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ. szoktam szerelgetni a kocsit igazából csak azért van mert autóbzi vagyok és unaloműzésként szerelgetem folyton. csak most lett elég h folyton megsülök nyáron benne hiába nyomom be a ventit uyanolyan meleget fúj néha még rosszabb is mintha nem menne és úgy gondoltam ha tudok olcsón egy működő esetleg javítható klímát akkor megpróbálkozok vele beszerelni :D
2014. jún. 20. 22:35
 3/6 anonim ***** válasza:

Akkor kezdetben valahonnan tölsd le a Suzuki EPC-jét. Abban meg tudod nézni mi hogy van beépítve.

Utána ha kellően perverz vagy akkor kibontod a műszerfalat és kicseréled a klímaboxot, behúzod a csöveket meg egy villanyásszal bekötteted a benti dolgokat. A motor oldalon már némileg macerásabb lesz :D

2014. jún. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
és mit szoktál szerelgetni a suzyn? ez nem 2 csavaros feladat...
2014. jún. 20. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Komolyabb szivargyujtós klíma?
2014. jún. 21. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítségeket Igen én alap szakmám autóvillamossági szerelő és elektrotechnikus villamos mérnök akartam lenni, de vhogy elkanyarodtam kocsik fele időközben :D de nem ez a lényeg szval értek az autóelektronikához egy időbe még autószerelő is akartam lenni de abból nem igazán lehet ma már jól megérni meg egyre elektromosabbak a kocsik is így össze vontam a kettőt és ez lett belőle :D az autón sok mindent :D alap dolgokat ha fizetnének se adnám más kezébe ide értem az olaj cserét fék cserét gyertya cserét stb ilyeneket. De szedtem már szét a motort is mert kellett rajta hengerfejtömítést szelepfedéltömítést cserélni egyszer a bal gömbcsuklóm is szétment és szedtem már szét a kormányrendszert mert volt azzal is gond és idáig csak egy gondom van vele, hogy a bal első kerék csapágy szerintem az nyikorog néha nem gumi hang szval biztos, hogy nem a gumi nyikorog hanem vmi csapágy szerű szerintem azzal majd vmi ismerőshöz fordulok. meg szoktam tuningolni a légszűrő rendszert át alakítottam sport direkt légszírősre és a kipufogót most akarom az egészet sportkipufogóra cserélni mert szét van hulva már a gyári meg láttam olcsón turbót a sportlégszűrőhöz vagyis vmi turbó utánzat turbónak hazudták de vmi ventilátoros dolog amit a karburátorhoz kell beszerelni és jobban megy tőle a kocsi szval ilyeneket szoktam rajta szerelgetni meg ami éppen tönkremegy és meg kell csinálni rajta :D ha értek hozzá. Csak ezt nem tudtam, hogy a klímát be lehet-e szerelni, de akkor szerintem neki is fogok látni csak jöjjön a fizu :D egy gond van, hogy néztem klímásokba gyárilag, hogy van benne és lehet át kell majd alakítanom a sportlégszűrőt mert pont útba lesz pont oda vezettem a csöveket meg a légszűrőt.
2014. jún. 21. 13:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!