Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért nem vesz senki kínai...

Miért nem vesz senki kínai robogót használtan?

Figyelt kérdés
Egy ideje nézegetem a hirdetéseket, mert én is robogót készülök venni. Feltűnt, hogy a legtöbb kínai gépet már hónapok óta árulják, nem tudják eladni. Ez miért van? Pedig csak pár éves motorok, és az áruk is kedvező.

2014. jún. 20. 18:11
 1/7 anonim ***** válasza:

Talán mert kevésbé jók?

Kehet, hogy jamahát, kimcot nem adják el, mert jó.

Azért egy robogó nem simson ha javítani kell.

Aztán általában aki nem siet az kivárja a vevőt, legyen szó motorrók, vagy szekrényről.

2014. jún. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mert a minőségük nem olyan jó, mint az ismertebb márkáknak. Ha az idomok töröttek, akkor azt szinte csak bontottan lehet vásárolni. Még szerencse, hogy a blokkjuk licenc alapján készül, ahhoz van minden, de aranyárban, legalábbis egy Simsonhoz képest.
2014. jún. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ezekhez a kínai robogókhoz már szinte tényleg mindent lehet kapni, karosszéria elemeket is, igazából jók is a legnagyobb ellenfelük az előítélet, én is próbálok eladni egyet, nem is írtam hirdetésbe a motor típusát, csak képek, legtöbb érdeklődő meghallja h kínai és rögtön menekül. és mellesleg sokkal kevesebbet kell szerelni még egy 15 éves kínait is m
2014. jún. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
mint egy 30 éves simsont
2014. jún. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Értem. Amúgy neked milyen kínaid van? Írnál róla pár szót, mik a tapasztalataid vele? Sajnos én is folyton csak sztereotípiákat hallok róluk, de olyantól, akinek ilyen van, még nem hallottam véleményt.
2014. jún. 21. 17:04
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem egy 2006-os Keeway Matrixom volt. Újonnan került hozzám, és közös pályafutásunk alatt 24 ezer km tettem meg vele. Sokan szidják, hogy megbízhatatlanok, stb, de nekem 24 ezer km alatt egyszer se kellet tolnom műszaki hiba miatt. Igaz voltak hülyesége pl: szivatót sorra ölte kb 3-at, de ennek ellenére mindig sikerült beindítanom. A műanyagok viszont tényleg nem valami minőségi darabok. Egészen 22E km ig rendben voltak, de utána már zörgött meg repedezett.( Bár ezt a jó pesti utaknak tudom be) Páran mondták nekem, hogy örüljek, mert biztos hétfői darabot fogtam ki, és nem péntekit. Összegezve én nem rossz emlékkel gondolok rá, mert egyszer sem hagyott cserben.
2014. jún. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nekem is volt már kymco cobrám, az sebbeségbe verte az apriliákat meg a yamahákat, mármint az 50-eseket, és hibátlan is volt, csak hát 15 év után a festése egyszerűen lepattogzot, meg variátor alkatrészek gyorsan koptak benne, de ennyi, most egy keeway fact-om van 2010-es teljesen hibátlan, gyári gumi viszonylag gyorsan engedi a levegőt ennyi. de a benzinkútakon mindig van pumpa
2014. jún. 22. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!