Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » LPG-s suzuki átkapcsol de...

LPG-s suzuki átkapcsol de leáll, mitől van ez?

Figyelt kérdés
nemrég vettünk egy Suzukit, Benzin/LPG gázos, eddig benzinnel használuk de holnap hosszu útra megyünk tankoltunk bele 20 liter gázt Megpróbáltuk beindítani de is indul de pár másodperc után leáll. Kb 15 percig csináltuk ezt a ki-be indulást de semmi nem történt. Miiért nem jár a motor folyamatosan? nem tudom mikor volt utoljára használva az LPG rendszer, valószinüleg régen.

2014. jún. 19. 21:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Így látatlanban senki sem fogja megmondani.

Vagy vidd el szakemberhez, vagy itt nézd meg nem volt-e valakinek hasonló gondja:

[link]

2014. jún. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 egySanyi ***** válasza:
Álló helyzetben néha nekem is leáll átálláskor ezért én benzinnel elindulok kapcsolok kettőbe háromba és ekkor egy nagyobb gázfröccsel átváltok gázra. Egy pillanatra megtorpan, de a lendület viszi tovább és egyből magára talál.
2014. jún. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

hogy mitől van? lassú a szelep, sokat vár.

mint már írták, menetközben próbáld...

2014. jún. 20. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!