Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megéri 1998-as aprilia rs...

Omgtfl99 kérdése:

Megéri 1998-as aprilia rs 50-et venni?

Figyelt kérdés
egész jó állapotban van meg idnén szét lett szedve a motor és teljes átnézésen esett át, de mégis csak öreg már. Ezzel sokkal több baj lenne mint pl egy 2006-ossal? 160ezer szoval nagyon kedvezne a pénztárcámnak :)

2014. jún. 18. 19:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy kedvezne...kezdetekben.

De mégiscsak figyelni kell rá és azért az idő vasfoga meglátszik bármennyire is vigyáztak rá... Persze nem tagadom, hogy lehet, hogy jobb állapotban van mint egy 2006-os mert esetleg tényleg annyira figyeltek rá vigyáztak rá és rendszeresen karbantartották de ez 1 a millióból. Én a helyedben fiatalabbat vennék..

2014. jún. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja amúgy te vagy az Viki? o.o
2014. jún. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ebben már am6os blokk van, ami jó dolog

egyébként, ha szar, erre is annyit költhetsz mint egy fiatalra, ha meg jó, akkor teljesen mindegy, csak használni kell. de alapvetően nem rossz mocik, nekemis van egy 2005ös, szeretem.

2014. jún. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
monjduk eddig egy simsonom volt, ha ahoz viszonyítom, ez egy vadonat új motor :)
2014. jún. 18. 21:13
 5/5 anonim ***** válasza:
igen, én is simson után váltottam rs-re :) nagy henger nagy karbival, sportkipufogóval, hát nem bántam meg .. :) igaz azis hogy 3x annyi volt mint a simsonom .. :/
2014. jún. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!