Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik autó lenne jobb választ...

Melyik autó lenne jobb választás? Opel Astra F vagy Toyota Carina?

Figyelt kérdés
Első autóm lenne , max 300-am van rá. Ezt a kettőt néztem ki, csak nem igazán tudok dönteni hogy melyik legyen. Vagy ha tudtok ilyen árban valami mást ami megbízható, olcsón fenttartható akkor írjátok le!
2014. jún. 18. 16:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Opel, keveset eszik, olcsó az alkatrész. Ennél csak a suzuki olcsóbb, szerintem.
2014. jún. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
300-ér lehet is venni olyan astrát ami nincs széthullva?
2014. jún. 18. 17:09
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet, most néztem a hasznaltauto.hu oldalt. Rengeteg van, de kitűnő állapotú csak 8, szóval lehet találni. Az opelnál a hátsó alváznyúlvány az csúnyán el tud rohadni, ha opelt veszel azt mindenképp nézd meg :) Nem akarlak kioktatni, kérlek ne érts félre :)
2014. jún. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha autót akarsz nézni akkor jó alaposan nézd körbe rozsda után! Ezt gondolom tudod. Az f astrákhoz olcsón lehet kapni alkatrészt de 300ezer alatt nagyon sok a széthullott darab. Ezért az összegért olyat találsz ami kicsit rozsdás, van benne 200-250ezer km. Én japán autó párti vagyok szóval inkább Toyotát választanék. :) De persze a Toyotának ügye drágák az alkatrészei de szerintem strapabíróbbak. De 300ezerért lehet lerugottat találsz majd. Nekünk van egy 1.7 Isuzu TD F astra kombi. A tankajtó alatt már látszódott a rozsda amit csak lekentek, így azt meg kell csináltatunk, de egyébként jó állapotu, erős motor és keveset fogyaszt. Volt 1.4 központi vezérlésü F astránk is. Az jó állapotba volt mivel kb 5-6 évvel ezelőtt teljesen ki lett lakatolva, és fullba át lett fújva, de persze még ha nem is rúgtuk neki akkoris evett 7-8 Litert, és csak 60 LE-s volt. Meg van egy 1980-as Corollánk 1.3 benzin 60 LE hátsó hajtás. Ezt én hajtom. Sajnos 8-9 alatt nem tudok vele közlekedni :). Most karosszériázzák ami igazából nem csoda mert kb 15 éve volt utoljára lakatolva. De műszakilag kifogástalan :D 400ezer van kb benne és gyári vezérlés(lánc persze):D AC pumpát idén tavasszal cseréltünk benne 8ezer volt. F astrából meg bontott alkatrész van sok. Szóval mindkét autó jó de mint említettem én Toyotás vagyok :D
2014. jún. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!